Jacek Rozenek jeździ na wózku! "Miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę"! [VIDEO]

2019-05-29 8:20
Jacek Rozenek
Autor: WBF

Stan zdrowia Jacka Rozenka jest naprawdę poważny! Znany aktor porusza się na wózku inwalidzkim, z którego podobno w ogóle nie wstaje. Jedna z polskich gazet, powołując się na swojego informatora, podaje, że to niejedyny poważny uraz, jakiemu uległ Jacek Rozenek w wyniku przebytego udaru mózgu. Nagranie ze szpitala łamie serce fanów aktora.

Jak Was informowaliśmy, Jacek Rozenek wylądował w szpitalu w poważnym stanie. Bliscy piosenkarza nie udzielają żadnych informacji na temat jego stanu zdrowia, jednak polska prasa, powołując się na swoich informatorów, doniosła, że aktor przeszedł udar mózgu.

Chorego początkowo w szpitalu odwiedzała była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, z którą aktor ma dwóch synów w wieku szkolnym. Z powodu hospitalizacji ex małżonka celebrytka przełożyła na późniejszy termin zaplanowaną już wcześniej podróż za granicę. W końcu jednak zdecydowała się wylecieć z obecnym mężem w Polski, co dało nam nadzieję, że Jacek Rozenek ma się już lepiej.

Niestety, stan aktora jest naprawdę zły. Video opublikowane przez serwis Se.pl, które znajdziecie poniżej, ujawnia, że udar poczynił duże spustoszenia w jego organizmie.

Jak podaje Super Express, z powodu udaru niedokrwiennego Jacek Rozenek ma całkowicie sparaliżowaną prawą stronę ciała. Jeździ na wózku inwalidzkim. Stracił też ponoć całkowicie mowę. Te smutne informacje potwierdza bliski znajomy aktora.

Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę. Jacek nie wstaje nawet do toalety

- mówi informator gazety.

Jacek Rozenek wciąż przebywa w szpitalu, gdzie już rozpoczął rehabilitację. Ta potrwa z pewnością wiele miesięcy, zanim będzie można mówić o powrocie do sprawności. Jak pisze Super Express, aktor jest codziennie rehabilitowany. Pod okiem fizjoterapeutów ćwiczy prawą nogę i rękę. Rozenek pracuje też z logopedami, którzy starają się przywrócić mu mowę.

Trzymamy kciuki, by ta walka o sprawność skończyła się dla Jacka Rozenka zwycięsko! Ten widok po prostu łamie serce...

Jacek Rozenek
Autor: WBF
NAJNOWSZE