Izabela Trojanowska

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Izabela Trojanowska o swoim upadku: Nie zrobiłam tego specjalnie!

2021-08-22 20:00

Jakiś czas temu Izabela Trojanowska zaliczyła mega spektakularną wpadkę. Po zakończeniu występu przewróciła się na oczach widzów TVP. Była trochę poobijana, ale po jakimś czasie ponownie pojawiła się na scenie. Co teraz mówi o tym wypadku? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Występ Izabeli Trojanowskiej w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki zakończył się bólem i łzami. Gwiazda przewróciła się, gdy kłaniała się widzom. Nie ma co ukrywać, wypadek ten wyglądał bardzo groźnie. Tuż po zdarzeniu mówiła, że miała spuchniętą rękę i ogromny ból. Wyznała, że po opuszczeniu amfiteatru "wyła z bólu". 

ESKA Budzi Na Śniadanie

A jak teraz czuje się Izabela Trojanowska? O to dziennikarze Super Expressu zapytali artystkę podczas festiwalu Top of the top w Sopocie. Izabela była w bardzo dobrej formie. Wyznała, że czuje się dobrze i zdradziła kulisy tego pechowego zdarzenia. 

wyznała Trojanowska. 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...

Łączenie z dywanem ze szkła z materiałem, który gdzieś tam przyhamował, spowodowało, że mój obcas wpadł w to łączenie. Ja, kłaniając się, nie widziałam tego. I dlatego "złapałam zająca" (śmiech). Na szczęście nic się nie stało. Wystąpiłam jeszcze dwa razy. To o czymś świadczy. Niektórzy mówią, że specjalnie to zrobiłam. Nie zrobiłam tego specjalnie 

Izabela Trojanowska: Mówią, że przewróciłam się specjalnie