Instagram vs rzeczywistość. Kourtney Kardashian pokazuje, że ma dystans do siebie. Wyszło?

2021-09-17 13:55 AM
Kourtney Kardashian, Travis Barker
Autor: Rex Features/East News

Kourtney Kardashian to jedna z najbardziej naturalnych Kardashianek. Również w przeciwieństwie do sióstr stara się chronić swoją prywatność i nie była chętna do pokazywania prywatnych momentów w rodzinnym reality show. Teraz na Instagramie pokazała swoją prawdziwą twarz!

Kourtney Kardashian to najstarsza z sióstr Kardashian/Jenner. Najbardziej z nich chroni swoją prywatność i to ona miała najwięcej zastrzeżeń do rodzinnego reality show. Również ona jako pierwsza groziła, że odejdzie z programu.

Na jej Instagramie jest co prawda mnóstwo pięknych zdjęć, które raczej dalekie są od typu no make up, ale Kourt idąc tropem innych znanych osób, postanowiła zrobić popularne już zestawienie dwóch zdjęć, czyli „Instagram vs Rzeczywistość”. Czy jej to wyszło?

Fotka dodana przez Kourt to porównanie typowego zdjęcia z Instagrama, czyli idealnie wygładzonej twarzy i pięknego stroju podkreślającego sylwetkę ze zdjęciem, które raczej niecodziennie można znaleźć w zagłębiach social mediów. Kourtney na drugiej fotce pokazała się z ukochanym i maseczce na twarzy.

Pytanie tylko, czy internauci przyjmą takie zestawienie. My wolelibyśmy zobaczyć fotkę Kourtney w wersji no make up. 😉

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
NAJNOWSZE