Iggy Azalea

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea skończy z muzyką?! „Jestem leniwą s*ką”

2020-10-12 13:00

Pandemia spowodowana koronawirusem sprawiła, że wiele osób nie tylko straciło pracę ale zostali zdemotywowani do dalszych działań. Znają to też niektóre gwiazdy, które również sporo straciły. Odwołane koncerty mocno odbiły się na ich kieszeniach ale również sprawiły, że wielu z nich straciło wiarę na lepszy czas. Coś o tym wie Iggy Azalea, która w ostatnim wywiadzie użyła takich słów, że fani zaczęli obawiać się czy wróci do muzyki…

W życiu gwiazdy ostatnio sporo się działo. I choć ze względu na ciążę Iggy Azalea już wcześniej wycofała się z życia publicznego i na chwilę zrobiła przerwę w muzyce to nie pozostawiła fanów bez niczego. W zeszłym roku wydała płytę In My Defence. Kilka miesięcy temu raperka została po raz pierwszy mamą. Nic więc dziwnego, że każdą chwilę poświęca maleństwu.

Artystka chce jednak by powoli zaczęło to się zmieniać. W najnowszym wywiadzie wyznała, że jest przytłoczona całą sytuacją, która obecna jest na świecie. W swojej wypowiedzi użyła też takich słów, że fanów raperki zmroziło. Czyżby Iggy na dobre chciała zakończyć swoją przygodę z muzyką? Bo choć teraz Azalea może w pełni wykorzystać czas i skupić się na opiece nad dzieckiem to nie ukrywa, że cała sytuacja momentami bardzo ją przytłacza.

Nie będę kłamać, czasami czuje się zdemotywowana jak diabli.

– mówiła.

ESKA XD #005

IGGY AZALEA MÓWIĄC O SOBIE NIE PRZEBIERA W SŁOWACH

A jeśli ktoś z Was martwi się, czy przypadkiem raperka nie rzuci wszystkiego i nie zakończy kariery to uspokajamy. Azalea nie planuje aż tak radykalnych kroków, jednak przyznaje, że z natury jest leniwą osobą.

Nie mówię, że to powstrzymuje mnie przed robieniem czegokolwiek. Po prostu jestem leniwą s*ką.

Iggy dodała też, że zabiera się za pracę nad nową muzyką jednak wszystko a zwłaszcza współpraca z producentami idzie bardzo powoli.

Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Najmniej przyjaźni dla środowiska royalsi to...