Iggy Azalea

i

Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Iggy Azalea: nagie zdjęcia "nie miały zostać opublikowane". GQ komentuje skandal

2019-05-29 19:50

W weekend do sieci trafiły nagie zdjęcia Iggy Azalei, wykonane w 2016 roku podczas sesji zdjęciowej dla GQ Australia. Sama wokalistka zapewnia, że fotografie nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego, co teraz potwierdził naczelny magazynu. Szef GQ wydał w sprawie nagich zdjęć Iggy Azalei specjalne oświadczenie.

Nagie zdjęcia Iggy Azalei - GQ komentuje

Zdjęcia Iggy Azalei nago, które znalazły się w sieci, pochodzą z sesji zdjęciowej dla GQ Australia, w której raperka wzięła udział w 2016 roku. Jak wyjaśniała gwiazda, zdjęcia zostały zrobione przy okazji i nie miały nigdy zostać opublikowane. Sam autor fotografii stwierdził natomiast, że ktoś musiał mu je wykraść. 

Teraz sprawę nagich zdjęć Iggy Azalei skomentował też naczelny GQ, Michael Christensen.

Byliśmy bardzo rozczarowani, gdy dowiedzieliśmy się, że zdjęcia z sesji fotograficznej z 2016 r., które nie zostały zatwierdzone lub przeznaczone do publikacji, zostały ukradzione fotografowi. Rozumiemy, że dochodzenie jest w toku i dołączamy do potępienia publikacji tych obrazów.

Iggy Azalea

i

Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea to kolejna gwiazda, która padłą ofiarą hakerów publikujących roznegliżowane fotografie celebrytek. Nagie zdjęcia Iggy Azalei trafiły do internetu w weekend. Raperka szybko wydała oświadczenie, w którym przyznała, że czuje się "zawstydzona" i "poniżona" i usunęła swoje profile w mediach społecznościowych.

>> Iggy Azalea nago - zdjęcia trafiły do sieci, a ona usunęła Instagram!

- czytamy.