Idris Elba wziął ślub w tajemnicy! Para młoda wyglądała olśniewająco

2019-04-27 14:06
Idris Elba wziął ślub
Autor: instagram.com

Idris Elba i Sabrina Dhowre wzięli ślub! Para do samego końca utrzymywała ceremonię w tajemnicy, a informacja o niej pojawiła się na stronie brytyjskiego Vogue już o fakcie. Ślub Idrisa Elby odbył się w Maroko, a on i jego ukochana wyglądali absolutnie wspaniale. Zobaczcie sami!

Jeden z najseksowniejszych mężczyzn na świecie już oficjalnie jest zajęty! Idris Elba wziął ślub ze swoją partnerką, Sabriną Dhowre. Parze do samego końca udało się utrzymać ślub w tajemnicy i gdyby nie brytyjski Vogue, nadal nikt by o niej nie wiedział...

Idris Elba i Sabrina Dhowre wzięli ślub 26 kwietnia 2019 roku w Maroko. Ceremonia odbyła się w stylowym i romantycznym hotelu Ksar Char Bagh w centrum Marrakeszu. Panna młoda wystąpiła w eleganckiej sukni projektu Very Wang, a pan młody w garniturze Ozwald Boateng.

HOT TEMAT
Justin Bieber, Hailey Bieber

Autor: Omar Rawlings/Getty AFP/East News

Hailey Bieber znów walczy z atakami fanów Seleny Gomez. "Nie uczcie mnie o własnym mężu!"

Jak wyglądał ślub Idrisa Elby?

Wesele Idrisa Elby i Sabriny Dhowre trwało prawie trzy dni. Wieczoru poprzedzającego właściwy ślub rodzina i przyjaciele państwa młodych wzięli udział w kolacji w hotelu Amanjena, a dzień później w przyjęciu w Mandarin Oriental, w którym wszyscy wystąpili ubrani na biało.

Zdjęcia ze ślubu Idrisa Elby i Sabriny Dhorwe opublikował na swoim Instagramie British Vogue.

Dodajmy, że para poznała się w 2017 roku w Kanadzie, gdzie aktor kręcił film Pomiędzy nami góry.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE