Ian Somerhalder kończy 41 lat! I nadal jest bardzo seksowny [GALERIA]

2019-12-08 8:00 kp

Dzięki roli w Pamiętnikach Wampirów uroda Iana Somerhaldera znana jest w każdym zakątku świata! Wraz z upływającym czasem mąż Nikki Reed nic nie traci ze swojego uroku, a za to zyskuje - na rodzicielskim doświadczeniu ;) Aktor został dwa lata temu ojcem i choć zapewne córka nie zawsze daje mu się wyspać, on wciąż jest w świetnej formie.

Ian Somerhalder kończy 41 urodziny! Przystojny gwiazdor znany głównie dzięki roli w Pamiętnikach Wampirów zdobył stałe miejsce w sercach wielu swoich fanek. A ze w ciągu ostatnich lat zmienił się w dobrego męża i ojca, nie pozostaje nic innego, jak tylko zazdrościć jego żonie, Nikki Reed.

Zważywszy na oryginalną urodę Iana Somerhaldera nie powinno dziwić, że swoją karierę rozpoczynał jako model. Występował na wybiegach największych marek i reklamował oczywiście... bieliznę. Gwiazdor niechętnie wspomina tamte czasy, a dziś jedną z jego największych pasji jest ekologia.

Ian Somerhalder kończy 41 lat

8 grudnia 2019 roku Ian Somerhalder kończy 41 lat. Nie ma wątpliwości, że ten wyjątkowy dzień spędzi w towarzystwie żony, córki i gromadki zwierząt - wszystkie skradły jego serce. Aktor na co dzień bardzo dba o swoją prywatność i nie pokazuje na Instagramie zdjęć z rodziną. Niedawno zrobił wyjątek, przypominając zdjęcie sprzed dwóch lat, gdy Nikki Reed była w ciąży.

To zdjęcie jest stare, ale dobre. Oczywiście dziecko już wyszło i niestety nie ma z nami jednego psa, ale gdyby było jedno zdjęcie podsumowujące moją małą rodzinę; to jest właśnie to. Mam nadzieję, że masz magiczny i spokojny dzień podziękowania za wszystko, za co jesteś wdzięczny ludziom, na których ci zależy. Wdzięczność za wszystkie rzeczy w życiu czyni życie pełnym, a nasz świat o wiele lepszym.

- pisał wzruszony aktor.

A z okazji urodzin Iana Somerhaldera mamy dla Wam już inne wzruszenia - czysto estetyczne. Oto garść jego najseksowniejszych fotek! Wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

NAJNOWSZE