Dove Cameron zrobiła pierwszy tatuaż w wieku 14 lat! "To było nielegalne"

2019-12-03 13:36 kp
Dove Cameron
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Dove Cameron, choć wygląda na grzeczną dziewczynkę, ma za sobą kilka bardziej "niegrzecznych" akcji. Młoda gwiazdka przyznała, że swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 14 lat i bez zgody rodziców! Aktorka ma zresztą znacznie więcej tatuaży i planuje kolejne. Szczegóły na hotplota.pl!

Dove Cameron to już od kilku lat jedna z największych młodych gwiazd Disney Channel. Aktorka zdobyła popularność dzięki roli sióstr bliźniaczek w serialu Liv i Maddie oraz roli w Następcach, gdzie grała u boku Camerona Boyce. Młoda gwiazda wciąż wraca do siebie po śmierci jej 20-letniego przyjaciela z planu. Ostatnio aktorka wyznała, że wciąż uczęszcza na terapię, która pomaga jej w walce z lękami i brakiem pewności siebie.

Ostatnio też Dove Cameron udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich tatuażach. Okazuje się, że gwiazda ma ich całkiem pokaźną kolekcję, a pierwszy z nich zrobiła... nielegalnie.

Dove Cameron i jej tatuaże

Pierwszy tatuaż zrobiłam, gdy miałam 14 lat - nielegalnie i bez zgody rodziców. Mój najlepszy przyjaciel zaprzyjaźnił się z facetem, który miał pistolet do tatuażu. Powiedział nam, że ćwiczył na pomarańczach i był gotowy. Pamiętaj, że byłam wtedy w siódmej klasie i wciąż miałam aparat na zębach!

- przyznała Dove Cameron.

Teraz aktorka ma w planach zrobienie tatuażu poświęconego jej ojcu. Tata Dove Cameron zmarł, gdy miała ona 15 lat. Już teraz Dove ma 9 tatuaży, z czego szczęśliwie tylko jeden zrobiony u kolegi ;)

Dove Cameron
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News
NAJNOWSZE