Hotel Paradise 7: Roch, Mallu, Marvin

i

Autor: Screen/Player.pl/Hotel Paradise 7 Hotel Paradise 7: Roch, Mallu, Marvin

Reality show

Hotel Paradise 7: Roch podpadł Marvinowi i Mallu. Takiego konfliktu w willi jeszcze nie było

2023-10-04 10:20

Roch dał się poznać z dobrej strony, jednak po kilku tygodniach na wyspie, rośnie liczba jego przeciwników. Po aferze związanej z układami w TVN oraz nękaniu Łucji, pojawiła się kolejna przykra sytuacja. Po ostatniej Pandorze, Marvin i Mallu nie mają o nim dobrego zdania.

W Hotelu Paradise atmosfera robi się coraz gęstsza za sprawą zbliżającego się parowania. Konflikty narastają, a każdy z uczestników robi co może, aby utrzymać się w hotelu. Atmosferę podgrzewa fakt, że w willi pojawiło się trzech nowych uczestników - Wiktoria, Oliwia oraz Wojtek -  którzy dopiero poznają resztę ekipy, a ich zamiary nie są do końca jasne. Z kolei ci, którzy w hotelu są dłużej, zaczynają martwić się o swoją pozycję. Pandora często rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących poszczególnych osób i pozwala z innej perspektywy spojrzeć na innych. Po ostatnich pytaniach, coraz więcej osób odsuwa się od Rocha, który jest w programie najmocniejszym ogniwem, biorąc pod uwagę fakt, że wiele dziewczyn chciałoby z nim stworzyć parę i dotrzeć do finału.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Afera w Hotel Paradise 7. Roch Krzyżański ma brata w TVN. Regulamin zmieniono na jego korzyść?

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Uczestnicy Hotelu Paradise zszokowani pytaniem do Marvina i Mallu. Para nie ufa Rochowi

Postać Rocha, od początku programu budzi wiele emocji. Po pierwsze - jest rozchwytywany przez uczestniczki - po drugie - na jaw wyszedł fakt, że jego brat Rafał Krzyżański, jest wysoko postawionym pracownikiem w TVN - po trzecie - jego zachowanie wzbudza niepokój Mallu i Marvina, którzy po ostatniej Pandorze zaczęli głośno mówić o swoich wątpliwościach względem jego osoby.

Podczas Pandory uczestnicy losują i czytają pytania, które anonimowo zadają uczestnicy programu. Pytania kierowane są do konkretnych osób. W ostatnim odcinku Mallu i Marvin usłyszeli bardzo krzywdzące słowa - Czy nie uważacie, że powinniście opuścić hotel, biorąc pod uwagę waszą izolację od grupy? - padło pytanie - Nie - odpowiedział krótko Marvin z nietęgą miną - Ostro, to ja nawet nie jestem taka ostra - skomentowała Wiktoria.

Po tej części, Mallu i Marvin poszli w ustronne miejsce, aby razem z Kori i Tori przegadać całą sytuację. Kori stwierdziła, że pytanie było "beszczelne", natomiast Tori - najlepsza przyjaciółka Rocha - uznała, że takie pytanie mógł zadać tylko któryś ze "starych" uczestników. Mallu wprost wyznała, że Roch nie jest godny zaufania, a Marvin dodał, że "pod przykrywką gry pokazuje swój obrzydliwy charakter". To wyznanie szokuje Tori, która proponuje Mallu i Marvinowi, aby porozmawiali z Rochem.