Honorata Skarbek

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@honkabiedronka Honorata Skarbek z premierą swojego nowego teledysku w Cannes

Gwiazdy

Honorata Skarbek z premierą w Cannes. Oto, co zaprezentowała swoim fanom

2023-08-30 13:08

Honorata Skarbek przebywa obecnie na Lazurowym Wybrzeżu, skąd postanowiła zareklamować swój nowy klip. Zrobiła to w bardzo zabawny sposób nawiązując do osoby Natalii Janoszek.

Honorata Skarbek wybrała się na wakacyjny wyjazd do Francji, gdzie korzysta z uroków Lazurowego Wybrzeża. Piosenkarka odwiedziła Cannes, gdzie na schodach do Palais des festivals ogłosiła oficjalnie, iż niedługo premierę będzie miał teledysk do piosenki "Summer Love".

Honorata Skarbek prosto z domu: Siedzę SAMA

Honorata Skarbek niczym Natalia Janoszek

Honorata Skarbek postanowiła zareklamować soje nowe dzieło w dość humorystyczny sposób, nawiązując do osoby Natalii Janoszek, której działalność medialna została niedawno podważona przez Krzysztofa Stanowskiego.

Honorata dumnie weszła na schody Palais des festivals, gdzie co roku odbywa się filmowy festiwal z udziałem największych gwiazd filmu, pomachała swoim fanom i oznajmiła, że właśnie odbył się przedpremierowy pokaz teledysku "Summer love". Aby było zabawniej, podziękowała wszystkim przechodniom za atencję.

Kochani!! Właśnie odbył się przedpremierowy pokaz mojego najnowszego teledysku SUMMER LOVE przy Palais des festivals w Cannes. (...) Dziękuję wszystkim przechodniom za towarzyszenie mi w tym ważnym dla mnie i dla mojej kariery momencie!!!!

Honorata Skarbek

i

Autor: Screen/Instagram/@honkabiedronka Honorata Skarbek promuje nowy klip "Summer Love"

Teledysk "Summer Love" będzie miał swoją premierę w czwartek 31 sierpnia 2023 na YouTubie o godz. 12:00. Fani mogą spodziewać się fantastycznych i romantycznych ujęć prosto z plaży w Hiszpanii, gdzie nakręcono klip.