Honorata Skarbek

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Honorata Skarbek poczuła już nastrój świąt. Fani zachwyceni wystrojem jej mieszkania

2023-11-30 9:02

Święta coraz bliżej, więc Instagram jest zasypany pięknymi zdjęciami choinek, bożonarodzeniowych dekoracji i stylizacji doskonałych na ten magiczny czas. W wielu domach zaczynają pojawiać się pierwsze choinki i magiczne dekoracje. Mieszkanie Honoraty Skarbek również zostało już rozświetlone wyjątkowymi ozdobami.

Choć do Bożego Narodzenia 2023 zostało jeszcze trochę czasu, to coraz więcej osób czuje już ducha świąt i decyduje się na to, by przystroić swoje cztery kąty tematycznymi ozdobami. Do tego grona z pewnością należy wielu artystów i celebrytów, którzy odliczają dni do pierwszej gwiazdki i magicznego klimatu. Część osób znanych z pierwszych stron gazet rozpoczęło już przygotowania do tego wyjątkowego okresu. Gwiazdy chętnie dzielą się ze swoimi fanami przystrojonymi choinami i świątecznymi dekoracjami, które pojawiły się w ich domach jeszcze w listopadzie. W tym roku, jeszcze w listopadzie, swoje przygotowania zaczęła również Honorata Skarbek.

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Honorata Skarbek - święta

Gwiazda postanowiła pokazać swoim obserwatorom jak dekoruje swoje cztery kąty na Boże Narodzenie. Swoje przygotowania rozpoczęła od zarzucenia na siebie czerwonej piżamy ze świątecznym printem oraz zapalenia świeczek. Następnie wyciągnęła z pudła piękną choinkę, która została przystrojona srebrnymi bombkami. Aby jeszcze bardziej wczuć się w zimowy klimat postanowiła odpalić na swoim telewizorze nagranie przestawiające ogień w kominku.

Święta to dla mnie wyjątkowy czas! 🥰 Uwielbiam odliczanie do świąt, tę magiczną atmosferę, a finalnie spotkanie z najbliższymi, z którymi widzimy się tylko kilka razy do roku! 🥹❤️Fun fact: 22 grudnia są imieniny Honoraty, 23 grudnia moje urodziny, a 24 grudnia Wigilia, także zawsze jest co świętować! 😎🤩

Zbyt szybki przypływ świątecznego ducha potrafi zrobić niezłe zamieszanie. Niektórzy kompletnie nie są w stanie zrozumieć faktu, że wiele osób dekoruje swoje cztery kąty jeszcze w listopadzie podkreślając, że jest to sprzeczne z tradycją. Jednak sa też tacy, którzy w 100% rozumieją chęć rozświetlenia długich, jesiennych wieczorów kolorowymi lampkami i stworzenia wyjątkowego nastroju. Wygląda na to, że fani Honoraty Skarbek zdecydowanie należą do tej drugiej grupy, która zachwyca się jej dekoracjami.

Megaaa ślicznie 😍🔥 Perfectly 👌🔥

Czy to asystentka Mikołaja? 🙌❤️

Omg kocham święta a tak najbardziej to wigilie,uwielbiam też odliczenie do nich razem z kalendarzem adwentowym❤️