Holly Madison o pierwszej wspólnej nocy z Hugh Hefnerem. Zaproponował jej NARKOTYKI!

2022-01-26 12:05 AM
Holly Madison
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Holly Madison na poważnie wzięła sobie relacjonowanie życia z założycielem Playboya. Nie ustaje w opowieściach o Hugh Hefnerze. Teraz ruszyła z wyznaniami o ich wspólnej nocy!

Spekulacje na temat szalonego życia Hugh Hefnera nie milkną. Założyciel Playboya wiódł kontrowersyjne życie u boku słynnych „króliczków”.

Bardzo długo świat nie miał wstępu za mury słynnego Playboy Mansion, czyli rezydencji Hefnera, którą zamieszkiwał razem z trzema dziewczynami.

Dopiero teraz, czyli kilka lat po śmierci Hugh. Króliczki zabrały głos.

Teraz Holly Madison kolejny raz otwiera się na relacje z szefem Playboya. Opisała ich pierwszą noc!

Holly Madison, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek Playboya, zdradziła, jak wyglądała wspólna noc z Hefnerem. Była modelka nie ma problemu z poruszaniem trudnych tematów. Odważnie zdradziła, że podczas wspólnej nocy, szef Playboya zaoferował jej narkotyki!

Hugh pochylił się i zapytał, czy nie chce wziąć Quaalude.

- mówiła, dodając, że odmówiła, ponieważ nie brała narkotyków, na co usłyszała, że w latach 70. nazywano środek otwieraczem ud.

Quaalude był stosowany głównie jako środek nasenny w latach 70. w Stanach Zjednoczonych. Został zakazany w 1984 roku z racji na zbyt dużą liczbę przedawkowań.

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE