Harry Styles zaopiekował się psem obcego, by ten kupił jedzenie. Jest zdjęcie!

2020-01-10 14:03 kp
Harry Styles
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Harry Styles zdążył już wiele razy udowodnić, że jest nie tylko dobrym muzykiem, ale i świetnym showmanem i kumplem. Dziś to właśnie on jest najbardziej lubianym spośród członków One Direction i podbija serca kolejnych fanów. Znaleźliśmy kolejny dowód na to, że Harry Styles jest naprawdę super!

Harry Styles jest zawsze gotowy nieść pomoc! Piosenkarz ma na koncie kilka dobrych uczynków, a kolejny właśnie ujrzał światło dzienne. Jeden z reporterów opowiedział, jak Harry Styles pomógł mu w bardzo nietypowej sytuacji z psem w roli głównej.

Fani piosenkarza nie potrzebują już dowodów na to, że jest wyjątkową postacią w showbiznesie. Harry Styles po zawieszeniu działalności One Direction pokazał zupełnie niwą twarz - otwartego faceta z dużym dystansem, talentem, poczuciem humoru i... chęcią niesienia pomocy!

Harry Styles na pomoc

Dziennikarz sportowy Rory Caroll opisał sytuację, w której Harry Styles pomógł mu... zamówić jedzenie. Zapytany na Twitterze o najdziwniejszą sytuację z celebrytą, w jakiej uczestniczył, Rory napisał:

Byłem przed restauracją w Hollywood, próbując odebrać moje zamówienie na wynos, ale nie mogłem wejść, ponieważ byłem ze swoim szczeniakiem. Harry Styles zobaczył moją sytuację, poklepał mnie po ramieniu i powiedział, że może popilnować Oscara, kiedy będę w środku. Co za facet

- napisał dziennikarz. Cała sytuacja miała miejsce w styczniu 2018 roku. Rory pokazał też urocze zdjęcie Harry'ego Stylesa z jego psem:

Zaczynamy się rozpływać za 3,2,1...

NAJNOWSZE