Harry Styles z wąsem czy bez? Nie wszyscy są przekonani do nowego wizerunku. A Wy?

2020-07-23 11:09 mm
Harry Styles z wąsem
Autor: instagram.com / villamanodori

Od pewnego czasu Harry Styles pokazuje się z coraz bardziej wyraźnym wąsem. Nie wszyscy fani zdążyli przyzwyczaić się do nowego wizerunku piosenkarza, ale podobno wąsy wróciły do łask. Czy Harry powinien zrezygnować z zarostu, czy może podoba wam się "wąsata" wersja artysty?

Podobno moda na wąsy na dobre powróciła, wypierając popularne do niedawna brody. O powrocie wąsów do łask świadczyć może coraz większa liczba artystów z zarostem pod nosem. Fani Justina Biebera mają już przygodę z wąsatym idolem dawno za sobą (dzięki, Hailey!), a tymczasem ze swoim zarostem od dłuższego czasu nie umie rozstać się inny popularny artysta - Harry Styles z One Direction.

Wąs Harry'ego Stylesa nie tylko nie znika, ale też znacząco się powiększył! Z nieśmiało zaznaczonego wąsika zarost piosenkarza urósł do gigantycznych rozmiarów. Wiele osób porównuje Hazzę do legendarnego Freddiego Mercury. Nam wydaje się, że wąs Harry'ego Stylesa jest nawet większy od tego, którym mógł poszczycić się legendarny lider Queen.

Zobaczcie sami!

HARRY STYLES Z WĄSEM CZY BEZ?

Czy Hazza lepiej wygląda z wąsem czy bez? O gustach podobno się nie dyskutuje, ale nie zaszkodzi zapytać o opinię - najlepiej tych, którzy na temat artysty mogą powiedzieć najwięcej, czyli jego najwierniejszych fanów. Dajcie znać, który wizerunek Harry'ego Stylesa podoba Wam się bardziej!

Tymczasem fani Harry'ego Stylesa i reszty chłopaków z One Direction świętują 10-lecie zespołu. Z okazji okrągłej rocznicy grupa zrobiła swoim wielbicielom niespodziankę, publikując w mediach społecznościowych nowy post. Pierwszy od bardzo dawna wpis na profilach 1D wywołał wśród fanów wielkie poruszenie. Nic dziwnego - One Direction to jedna z największych sensacji w całej historii muzyki pop!

Ale to nie wszystko! Kilkanaście godzin później na prywatnych profilach chłopaków z 1D pojawiły się osobiste rocznicowe wpisy, a na YouTube specjalny urodzinowy filmik!

Czy zespół wróci z okazji dziesięciolecia ze specjalnym występem? A może fani doczekają się rocznicowej piosenki? Coś nam się zdaje, że chłopcy mają dla fanów jeszcze niejedną urodzinową niespodziankę... ;)

NAJNOWSZE