Harry Styles w niezwykłym filmie Gucci. Fani są zachwyceni

2020-11-19 11:54 kp
Harry Styles w filmie Gucci
Autor: Youtube/ Gucci

Harry Styles już od dawna współpracuje z marką Gucci i występuje w spotach słynnego domu mody. Piosenkarz zachwycił projektantów marki swoim podejściem do mody i wiele razy wybierał projekty Gucci podczas swoich publicznych wyjść. Teraz możemy zobaczyć go w niezwykłym, 10-minutowym filmie we włoskim stylu. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu!

Harry Styles po raz kolejny nawiązał współpracę z marką Gucci. Dom mody stworzył ostatnio siedmioodcinkowy serial, w którym podążamy za włoską aktorką Silvią Calderoni i tym, jak spędza kolejne dni. W jednym z 10-minutowych odcinków wystąpił Harry Styles! I nie, niestety nie mówi w nim po włosku :)

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy Harry Styles połączył swoje siły z Gucci. Gwiazdor pojawia się w kolejnych spotach i sesjach zdjęciowych marki od 2018 roku. W pierwszej kampanii mogliśmy zobaczyć go w eleganckich garniturach w typowym, brytyjskim barze, a w 2019 roku w sesji z owcą. W 2020 roku piosenkarz wystąpił też w reklamie perfum marki Gucci.

Harry Styles w nowym filmie Gucci

Trzeci odcinek mini-serialu Gucci nosi tytuł At The Post Office. W filmie widzimy główną bohaterkę na poczcie. Później akcja skupia się na pewnym włoskim starszym panu, który rozmawia przez telefon - jego rozmówcą okazuje się być Harry Styles. Gwiazdor w t-shircie Gucci Loves Pink Eschatology 1921 rozmawia z dziadkiem - w tej roli krytyk sztuki Achille Bonito Oliva - o sztuce i o tym, co inspiruje do tworzenia. Całość dopełniona jest muzyką klasyczną, a film wyreżyserowali Gus Van Sant i Alessandro Michele.

Zobaczcie niezwykłe wideo!

NAJNOWSZE