Harry i Meghan błagani o odwołanie wywiadu u Oprah. "Książę Filip tego nie zniesie"

2021-03-03 8:20 mm
Meghan Markle, książę Harry, książę Filip
Autor: SplashNews.com/East News, CBS/Ferrari Press/East News

Czy wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey powinien zostać odwołany, albo w najlepszym razie przełożony na inny termin? Wiele osób domaga się od stacji CBS i od znanej dziennikarki opóźnienia emisji rozmowy z Sussexami, przynajmniej do czasu powrotu męża Elżbiety II ze szpitala. Tymczasem stan zdrowia monarchy budzi poważne obawy. 99-letni książę Filip został przewieziony do kolejnego szpitala!

Coraz więcej osób na Wyspach domaga się od stacji CBS odroczenia terminu emisji wywiadu z Meghan i Harrym. Rozmowa Oprah Winfrey z książęcą parą ma być wyemitowana 7 marca w porze najlepszej oglądalności. Wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z najszerzej komentowanych wywiadów ostatnich miesięcy i prawdziwy telewizyjny hit, jaki przyciągnie przed ekrany miliony osób. 

Niestety jest też druga strona medalu. Rodzina królewska jest mocno zaniepokojona tym, jakie tematy będą poruszone podczas wywiadu Meghan i Harry'ego u Oprah. Na jaw może wyjść wiele szczegółów dotąd skrywanych przez Pałac. Jeśli któryś z wątków wywoła skandal, może to się odbić na zdrowiu przebywającego w szpitalu księcia Filipa.

Czy Oprah opóźni wywiad z Meghan i Harrym?

Stan zdrowia monarchy budzi wielkie obawy, dlatego wiele osób obawia się, że 99-letni książę Filip może nie przeżyć szoku, jaki wywoła wywiad jego wnuka w amerykańskiej telewizji. Problem w tym, że Oprah Winfrey zabiegała o rozmowę z Sussexami od 2018 roku i mało prawdopodobne, aby teraz zdecydowała się rezygnować z jej emisji. 

Mogłaby jednak wpłynąć na władze stacji, aby wywiad opóźnić...

Książę Filip
Autor: POOL / SplashNews.com/East News
Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Oprah jest ich (Sussexów, przyp. red.) przyjacielem i sąsiadem, i mogłaby bez wątpienia zgodzić się na to, gdyby ktoś ją poprosił. Taki gest byłby doceniony przez członków rodziny królewskiej

- zauważa w rozmowie z MailOnline Richard Fitzwilliams, brytyjski ekspert od spraw monarchii. Argumentuje, że przecież Sussexowie już raz namówili Oprah na wydłużenie rozmowy o nowe fragmenty. Mogliby więc z powodzeniem porozmwiać z nią ponownie.

NAJNOWSZE