Halsey była bezdomna i bliska prostytucji! Dramatyczne wyznanie gwiazdy

2019-04-08 12:37
Halsey (08/04)
Autor: Invision/Invision/East News

Halsey to dziś jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop. Amerykanka cieszy się kompletem publiczności na swoich koncertach i tłumami, które kupują jej płyty. Nie zawsze jedna w jej życiu wszystko układało się tak dobrze. Wokalistka opowiedziała o dramatycznych czasach podczas ostatniej konferencji dotyczącej bezdomności.

Halsey ma za sobą trzy wydane płyty i głośny związek z G-Eazym. Jej numer Without Me przez wiele tygodni nie schodził z list przebojów, a na koncerty przychodzą tysiące jej fanów. W przeszłości Halsey nigdy nie spodziewała się jednak, że zrobi taką karierę. Znacznie częściej zastanawiała się, jak przeżyć kolejny dzień...

Halsey wzięła ostatnio w Hollywood udział w gali charytatywnej Ending Youth Homelessness: A Benefit For My Friend's Place Gala poświęconej problemowi bezdomności. Okazuje się, że gwiazda doskonale zna to doświadczenie.

HOT TEMAT
Shawn Mendes, Justin Bieber

Autor: IMP FEATURES/East News; Instagram

Shawn Mendes "księciem popu"? Justin Bieber odpowiada! Czy to ZAZDROŚĆ?

Halsey była bezdomna

Opowiadając o swoich przeżyciach z młodości Halsey nie mogła powstrzymać emocji. Okazuje się, że wokalistka nie tylko walczyła z bezdomnością, ale i... rozważała prostytucję. Wszystko z powodu braku pieniędzy.

Kiedy mieszkałem w Nowym Jorku, byłam nastolatką. Moi znajomi wybierali dekoracje do swoich akademików, a ja zastanawiałam się nad tym, czy pozwolić, by ktoś obcy wszedł we mnie, abym mogła zapłacić za mój następny posiłek. Nie dlatego, że zrobiłam coś złego. Nie dlatego, że coś było ze mną nie tak, i nie dlatego, że moi rodzice mnie nie kochali - ponieważ robili bardzo dużo. Ale seria niefortunnych okoliczności doprowadziła mnie do tej pozycji i może się to zdarzyć absolutnie każdemu.

- powiedziała Halsey.

Halsey zaczęła mieć problemy finansowe w wieku 18 lat. To właśnie wtedy wokalistka skupiła się na muzyce - dzięki występom mogła opłacić czynsz za mieszkanie.

Eska Hit Challenge - Margaret
NAJNOWSZE