Hailey i Justin Bieber jako POWER COUPLE! Tak bawili się u Jadena Smitha

2021-04-19 15:29 mm
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: BABA, LIFE20/Backgrid/East News, EVGA, ROLO/Backgrid/East News

Justin i Hailey Bieber nie przestają udowadniać, że są dla siebie stworzeni! Na Instagramie piosenkarza pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Kanadyjczyk ubrany w garnitur i kapelusz pozuje u boku swojej pięknej żony. Hailey Bieber wygląda na fotce zjawiskowo, a zdjęcie pary rozgrzało Instagram do czerwoności!

Justin Bieber i Hailey Bieber w miniony weekend nie próżnowali. Para postanowiła się nieco rozerwać - piosenkarz i jego piękna żona wybrali się razem na imprezę do starego kumpla, Jadena Smitha. Party odbywało się w klubie The Nice Guy w West Hollywood i oczywiście była to impreza zamknięta. 

Zdaje się, że Jaden jak zawsze stanął na wysokości zadania. Gen organizatora odziedziczył chyba po tatusiu - w Hollywood Will Smith zawsze uchodził za autora najlepszych impez. Miny zadowolonych gości mówią tu chyba same za siebie.

Justin i Hailey jak prawdziwa Power Coulple

Krótko po imprezie w sieci pojawiły się fotki rozbawionych Bieberów. Hailey i Justin zadali szyku! Oboje wybrali się na party Jadena Smitha ubrani, jak na najlepszą galę. 

Bieberowie chyba sami też byli dumni ze swoich kreacji, bo tuż przed wyjazdem na imprezę u Jadena Smitha zrobili sobie fotkę, na której z wdziękiem zapozowali jak prawdziwa Power Couple. 

Nowe zdjęcie Justina i Hailey szybko rozbiło bank polubień na Instagramie. W kilkanaście godzin focia zdobyła ich prawie 5 mln. Wśród polubień znalazło się m.in. serduszko od Macieja Musiała. No i nasze także, bo Hailey i Justin wyglądali naprawdę odjazdowo. Zobaczcie sami!

Więcej fotek szykownych Bieberów znajdziecie w galerii Hotploty poniżej.

Sonda
W jakiej fryzurze lepiej Justinowi?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.04.2021
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE