Hailey Bieber

i

Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Hailey Bieber zdradziła, jakiego tatuażu żałuje. To błąd młodości!

2021-03-19 14:00

Nie tylko „zwykli” śmiertelnicy podejmują czasami pochopne decyzje, których później żałują. Również gwiazdy mają na swoim koncie kilka wpadek. Hailey Bieber podobnie jak jej mąż Justin jest fanką tatuaży. Niestety na jej ciele znajduje się taka dziara, której modelka żałuje.

Dobrze zrobione tatuaże potrafią być dziełami sztuki. Niestety sporo osób decyzję o malunku na ciele podejmuje zbyt szybko. Co w konsekwencji wiążę się z tym, że dziara jest albo usuwana albo przykrywana kolejnym wzorem.

Nieprzemyślane decyzje dotyczące tatuaży spotykane są także u gwiazd. Hailey Bieber, która podobnie jak Justin Bieber uwielbia przyozdabiać ciało tatuażami właśnie zdradziła, że na jej ciele znajduje się malunek, którego dzisiaj bardzo żałuje. Na szczęście dziara jest mała, co nie zmienia faktu, że każdego dnia Hailey musi na nią patrzeć…

Hailey Bieber zdradziła, jakiego tatuażu żałuje

W przeciwieństwie do Justina Biebera, Hailey uwielbia małe tatuaże. Ma ich aż 30 z czego jednego wyjątkowo żałuje. Podczas wywiadu dla magazynu Elle, modelka miała zdradzić, jaki malunek na ciele bardzo jej przeszkadza. Chodzi o mały wytatuowany pistolet na jej palcu. Hailey dziarę zrobiła, gdy miała 18 lat. Dzisiaj patrząc z perspektywy czasu można powiedzieć, że był to typowy błąd młodości…

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Myślę, że w wieku 18 lat pomyślałam: Tak! To wygląda fajnie. Ale teraz jako 24-latka nigdy bym tego nie zrobiła . Myślę, że broń jest brutalna.

– wyjaśniła.

Sonda
Co myślisz o żonie Justina?