Hailey Bieber zaskakuje w szczerym wywiadzie. Wzięła ślub z Justinem za wcześnie?

2021-03-19 7:47 mm
Hailey Bieber, Justin Bieber
Autor: Broadimage/Broad Image/East News; GICE/Backgrid/East News

Hailey Bieber udzieliła wywiadu do najnowszego numeru magazynu Elle. Żona Justina Biebera zaskoczyła czytelników kilkoma przemyśleniami na temat swojego ślubu z piosenkarzem. Czy wyszła za niego zbyt wcześnie? Jak tłumaczy decyzję o ślubie w tak młodym wieku?

Kiedy w 2018 roku Hailey Baldwin i Justin Bieber brali ślub, on miał 24 lata, a ona zaledwie 21. To bardzo młody wiek, jak na podejmowanie decyzji o wierności "aż po grobową deskę". Czy para wiedziała, co robi?

Hailey Bieber udzieliła wywiadu do wiosennego wydania magazynu Elle. W rozmowie z najnowszego numeru pisma znalazł się m.in. wątek ślubu. Okazuje się, że Hailey zdaje sobie sprawę, że wyszła za Justina w bardzo młodym wieku i dziś sama rozumie, że decyzja o ślubie była szalona.

Ślub z Justinem Bieberem był za wcześnie?

Od ślubu Bieberów minęły już 3 lata i dziś Hailey Bieber może z perspektywy przyjrzeć się tamtej decyzji. Jak dobrze pamiętamy, związek Hailey i Justina rozwinął się w błyskawicznym tempie - od jego ogłoszenia do ślubu minęło zaledwie kilka miesięcy. 

Dziś Hailey przyznaje, że było to trochę szalone. 

Wzięłam ślub kiedy miałam 21 lat, dokładnie dwa miesiące przed ukończeniem 22, a to jest szalenie młody wiek. 

Brzmi to prawie niedorzecznie, kiedy teraz mówię to na głos

- wyznaje szczerze żona Justina Biebera.

Myślę jednak, że dla kogoś takiego jak ja i kogoś jak Justin, jest trochę inaczej. Wiele widzieliśmy, jak na swój wiek. Oboje przeżyliśmy już sporo, żeby wiedzieć, czego chcemy od życia

- tłumaczy swoją decyzję modelka.

Hailey wspomina jednak, że na początku małżeństwa szybko okazało się, że jest nieco inaczej, niż sobie wyobrażała.

Na początku chciałam się ukryć. Mówiłam sobie: nie chcę, żeby ludzie wtrącali się w moje sprawy. Czułam się, jakby wszyscy patrzyli na mój tyłek. Pytałam: czy nie mogę mieć trochę prywatności? Czy mogę odzyskać jej chociaż trochę?

Z czasem jednak modelka przyzwyczaiła się do życia na świeczniku i dziś popularność nie jest już dla niej tak wielkim problemem, jak zaraz po ślubie. 

Sonda
Jaki wiek jest odpowiedni na branie ślubu?
Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE