Hailey Bieber to mega ślicznotka! Spójrzcie na TE zdjęcia

2021-10-10 9:00 es

Justin Bieber to wielki szczęściarz! Jego żoną została jedna z najpopularniejszych modelek świata. Hailey Bieber zachwyca na sesjach zdjęciowych i w kampaniach. jednak potrafi też oczarować w...sukience z folii aluminiowej. Zobaczcie to!

Hailey Bieber funkcjonuje w show-biznesie od lat. Gwiazda zyskała sławę jako modelka. Jednak to jej życie osobiste sprawiło, że znalazła się na językach. Gdy została żoną Justina Biebera, jej popularność wskoczyła na zupełnie nowy poziom.

Hailey Bieber zachwyca na Instagramie

To, co się nie zmieniło to fakt, że Hailey Bieber jest mega urocza. Stawia kolejne kroki w karierze modelki, zaliczając sesję w Elle czy kampanię dla luksusowej marki Jimmy Choo.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

To, że Hailey Bieber wygląda doskonale w pracy, nikogo nie dziwi. Nad modelkami czuwa cały sztab stylistów, makijażystek i fryzjerek. Gwiazda jednak przyciąga wzrok, nawet na selfie w domowych pieleszach.

Mało jest osób, które wyglądałyby dobrze w sukience z... folii aluminiowej. Hailey Bieber wbiła się w nią, nagrywając film na swój kanał na YouTube.

Zobaczcie, jak żona Justina Biebera zachwyca na Instagramie:

Co wiesz o Hailey Bieber?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Hailey?
NAJNOWSZE