Hailey Bieber w końcu komentuje wojnę z Seleną Gomez?! "To się musi skończyć"!

2019-12-06 17:22 nk
Selena Gomez i Hailey Bieber
Autor: North Woods / SplashNews.com/East News, Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Czy Hailey Bieber i Selena Gomez mają ze sobą kosę? Po tym, jak Justin Bieber po raz kolejny rozstał się z Sel, by kilka miesięcy później poślubić Hailey, wielu fanów uwierzyło, że te dwie panie nie mają szansy się już nigdy polubić. Wygląda jednak na to, że obie gwiazdy są w końcu gotowe na to, by zakopać topór wojenny! Pani Bieber dała jasny sygnał, że ma dosyć kłótni w show biznesie!

Nie trzeba być omnibusem, by dojść do wniosku, że Selena Gomez i Hailey Bieber nie pałają do siebie sympatią. Jedna z nich była jego pierwszą i niewątpliwie wielką miłością przez kilka lat, a druga ostatecznie została jego żoną. To nie brzmi, jak dobry początek przyjaźni... Jednak konflikt między piosenkarką i modelką jest też mocno nakręcany przez samych fanów oraz szukające sensacji media.

Selena Gomez i Hailey Bieber zawarły rozejm?

Selena Gomez i Hailey Bieber już kilkukrotnie dawały publicznie sygnały, że są gotowe do zakopania topora wojennego. Teraz modelka postanowiła powiedzieć nieco bardziej dobitnie, że już od dawna nie ma nic do byłej rywalki, a cała spirala jest nakręcana sztucznie. Oczywiście w jej wypowiedzi nie padły żadne nazwiska, ale kto ma wiedzieć, ten wie, no nie? ;)

Myślę, że media społecznościowe to żyzna gleba dla toksyczności, a także ludzi kreujących fałszywe dramy pomiędzy kobietami i próbujących nastawiać kobiety przeciwko sobie oraz kreować narracje, które są po prostu... toksyczne. Myślę, że to musi się zmienić i to musi się skończyć.

- powiedziała Hailey Bieber w wywiadzie dla brytyjskiego wydania Vogue.

Myślicie, że zobaczymy jeszcze kiedyś byłą dziewczynę Justina Biebera i jego żonę razem na kawie?

NAJNOWSZE