Hailey Bieber bez majtek w kampanii Versace! Bardzo gorące ujęcie

2021-01-15 10:33 kp
Hailey Bieber
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Hailey Bieber to jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Żona Justina Biebera pojawia się w kampaniach reklamowych największych marek i na wybiegach najbardziej cenionych projektantów. Tym razem po raz kolejny jej uroda posłużyła Donatelli Versace. Hailey wystąpiła w bardzo seksownej sesji!

Hailey Bieber nie może narzekać na brak pracy. Po miesiącach przestoju związanego z pandemią koronawirusa, kiedy to praca na planach zdjęciowych była niemal niemożliwa, marki modowe, a co za tym idzie - modelki, wróciły do pracy. Żona Justina Biebera ma już za sobą kilka sesji zrealizowanych w reżimie sanitarnym. ta ostatnia była wyjątkowa, bo... bez istotnej części bielizny!

Hailey Bieber, Kendall Jenner i Precious Lee wystąpiły w sesji zdjęciowej dla Versace, reklamującej nową kolekcję torebek. Wszystkie wypadły oszałamiająco, jednak tylko Hailey zdecydowała się podczas sesji na pozbycie się części garderoby.

ESKA XD #014

Hailey Bieber bez majtek dla Versace

Zdjęcia na potrzeby najnowszej kampanii Versace wykonał uwielbiany przez modelki i celebrytki duet Mert and Marcus. Na jednym ze zdjęć widzimy Hailey Bieber wystylizowaną na morskie stworzenie. Zamiast rybiego ogona modelka ma w dłoni torebkę, którą zasłania intymne części ciała. Wyszło bardzo oryginalnie!

Za pomocą tych obrazów chciałam przedstawić współczesną Meduzę. Albo lepiej, aby podkreślić, jak wiele jej twarzy może drastycznie różnić się od siebie, a każda kobieta może być w rzeczywistości Meduzą. Każdy z nas, z naszymi różnicami i wyjątkowymi postaciami, możemy wyrazić siebie także w sposobie ubierania się. Oczywiście to samo dotyczy mnie. Żyjemy w świecie, w którym różnice między płciami nie są już ważne i otrzymaliśmy taką wolność, jak nigdy dotąd. Używajmy jej i używajmy jej dobrze!

- tak zamysł swojej sesji wyjaśniła Donatella Versace.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE