Selena/Hailey

i

Autor: TheCelebrityFinder / SplashNews.com/East News // Jordan Strauss/Invision/East News

Hailey Bieber napisała do Seleny! Gomez wspomniała o groźbach

2023-03-25 15:16

Od kilku tygodni świat żyje dramą, której bohaterami są Hailey Bieber, Selena Gomez oraz Justin Bieber. Wokalistka i aktorka opublikowała w sieci oświadczenie po tym, jak żona jej byłego partnera zwróciła się do niej z prośbą o pomoc. Jak się okazało, Hailey regularnie otrzymuje groźby śmierci ze strony internautów.

Selena Gomez stanęła w obronie Hailey Bieber! W ostatnich tygodniach internauci żyją domniemanym sporem pomiędzy wokalistką a modelką. Liczba teorii spiskowych rośnie z dnia na dzień, a ich efektem było chociażby zachowanie publiczności podczas jednego z ostatnich występów Justina Biebera. Stojący pod sceną fani zaczęli wykrzykiwać wulgarne hasła pod adresem jego żony. O co chodzi? Dlaczego Hailey Bieber została znienawidzona przez rzeszę ludzi? W lutym tego roku internauci doszukali się bowiem w jej postach ataków w stronę byłej partnerki jej ukochanego. Sama Selena odniosła się do zamieszania i na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych, twierdząc, że jest już "za stara" na tego typu dramy. Teraz, ku zaskoczeniu wszystkich, wokalistka i aktorka postanowiła wesprzeć Hailey Bieber na swoim Instagramie. Gomez przyznała, że żona jej eks odezwała się do niej z prośbą o pomoc. Modelka ma bowiem otrzymywać regularnie groźby śmierci.

„J*bać Hailey Bieber!” na koncercie Justina. Teorie spiskowe dotyczące małżeństwa rosną w siłę

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Selena Gomez broni Hailey Bieber

Do tej pory żadna ze stron nie komentowała teorii, jakie pojawiają się w sieci. Ostatecznie to Selena postanowiła przerwać milczenie i publicznie wstawiła się za Hailey.

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że otrzymuje groźby śmierci i przepełnione nienawiścią wiadomości. To nie jest coś, na co się godzę. Nikt nie powinien doświadczać nienawiści ani zastraszania. Zawsze opowiadałam się za życzliwością i naprawdę chcę, żeby to wszystko się skończyło - zaapelowała do fanów.

Myślicie, że słowa artystki zadziałają i sprawią, że teorie spiskowe ucichną?

Sonda
Team Hailey czy Selena?