Selena/Hailey

i

Autor: TheCelebrityFinder / SplashNews.com/East News // Jordan Strauss/Invision/East News

Hailey Bieber napisała do Seleny! Gomez wspomniała o groźbach

2023-03-25 15:16

Od kilku tygodni świat żyje dramą, której bohaterami są Hailey Bieber, Selena Gomez oraz Justin Bieber. Wokalistka i aktorka opublikowała w sieci oświadczenie po tym, jak żona jej byłego partnera zwróciła się do niej z prośbą o pomoc. Jak się okazało, Hailey regularnie otrzymuje groźby śmierci ze strony internautów.

Selena Gomez stanęła w obronie Hailey Bieber! W ostatnich tygodniach internauci żyją domniemanym sporem pomiędzy wokalistką a modelką. Liczba teorii spiskowych rośnie z dnia na dzień, a ich efektem było chociażby zachowanie publiczności podczas jednego z ostatnich występów Justina Biebera. Stojący pod sceną fani zaczęli wykrzykiwać wulgarne hasła pod adresem jego żony. O co chodzi? Dlaczego Hailey Bieber została znienawidzona przez rzeszę ludzi? W lutym tego roku internauci doszukali się bowiem w jej postach ataków w stronę byłej partnerki jej ukochanego. Sama Selena odniosła się do zamieszania i na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych, twierdząc, że jest już "za stara" na tego typu dramy. Teraz, ku zaskoczeniu wszystkich, wokalistka i aktorka postanowiła wesprzeć Hailey Bieber na swoim Instagramie. Gomez przyznała, że żona jej eks odezwała się do niej z prośbą o pomoc. Modelka ma bowiem otrzymywać regularnie groźby śmierci.

„J*bać Hailey Bieber!” na koncercie Justina. Teorie spiskowe dotyczące małżeństwa rosną w siłę

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Selena Gomez broni Hailey Bieber

Do tej pory żadna ze stron nie komentowała teorii, jakie pojawiają się w sieci. Ostatecznie to Selena postanowiła przerwać milczenie i publicznie wstawiła się za Hailey.

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że otrzymuje groźby śmierci i przepełnione nienawiścią wiadomości. To nie jest coś, na co się godzę. Nikt nie powinien doświadczać nienawiści ani zastraszania. Zawsze opowiadałam się za życzliwością i naprawdę chcę, żeby to wszystko się skończyło - zaapelowała do fanów.

Myślicie, że słowa artystki zadziałają i sprawią, że teorie spiskowe ucichną?

Sonda
Team Hailey czy Selena?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE