Hailey Bieber w płaszczu Sary Boruc! To nie pierwszy raz, jak wybrała markę Mannei

2021-03-26 10:06 kp
EN_01470475_0503; Sara Boruc
Autor: RMCL, NGRE20/Backgrid/East News; WBF

Sara Boruc może cieszyć sukcesami, jakie osiąga wraz ze swoją marką Mannei. Do gwiazd, które pokazały się publicznie w jej projekcie, dołączyła sama Hailey Bieber! Modelka wybrała płaszcz Mannei na nie byle jaką okazję, bo na imprezę z okazji premiery nowej płyty Justina Biebera. Sara Boruc nie posiada się ze szczęścia - i nic dziwnego!

Amerykańskie gwiazdy coraz częściej sięgają w swoich modowych wyborach do tych największych i najbardziej znanych marek świata, ale i uwielbiają wyszukiwać perełki znacznie mniejszych firm, ale za to tworzonych z sercem i zaangażowaniem. I tak jakiś czas temu polskie media pokazywały zdjęcia Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion, a teraz chwila chwały w Hollywood przypadła w udziale Sarze Boruc.

Hailey Bieber pokazała się ostatnio w charakterystycznym, ciężkim brązowym płaszczu podszytym futerkiem pochodzącym z kolekcji Mannei, a który wcześniej pokochały już inne gwiazdy, takie jak Elsa Hosk czy Irina Shayk! Sara Boruc natychmiast pochwaliła się swoją słynną klientką na Instagramie.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Hailey Bieber w płaszczu Mannei

Hailey Bieber do płaszcza od Sary Boruc dobrała krótką spódniczkę i top i w takiej stylizacji pojawiła się z Justinem Bieberem w klubie The Nice Guy w Hollywood na imprezie z okazji premiery nowej płyty muzyka. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy żona Biebera sięga po projekty Sary Boruc - wcześniej wybrała też biżuterię z kolekcji Sin by Mannei.

Żona Artura Boruca wystartowała ze swoją marką modową zaledwie kilka miesięcy temu, a już odnotowuje ogromne sukcesy - o takich klientkach większość projektantów może tylko pomarzyć!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE