Hailey Baldwin pozuje sama na ściance! Justin Bieber nigdy nie będzie jej towarzyszył?

2018-11-06 11:49

Justin Bieber jest otwartym przeciwnikiem wszelkich imprez, na których pojawia się ścianka do pozowania. Nic dziwnego, że na ostatnią galę Hailey Baldwin przyszła sama. Będzie tak już zawsze?

Choć Hailey Baldwin i Justin Bieber sprawiają wrażenie dobranej pary, jest rzecz, która poważnie ich dzieli. To przede wszystkim podejście do show biznesu. Justin Bieber już wiele lat temu zrezygnował z udziału w galach i imprezach dla celebrytów, na których pojawiają się ścianki i czerwone dywany, uważając je za sztuczne i niepotrzebne, Hailey natomiast, która jest modelką, czuje się na nich jak ryba w wodzie. Efektów można się było spodziewać...

W związku z tak diametralnie innym zdaniem na temat zabaw dla gwiazd, Hailey Baldwin będzie musiała się chyba przyzwyczaić do samotnego pozowania na ściankach. Modelka pojawiła się ostatnio na premierze nowej kolekcji marki Pretty Little Thing w Los Angeles. I choć Justin Bieber z całą pewnością był wtedy w mieście, nie zdecydował się, by jej towarzyszyć...

Justin Bieber nigdy nie będzie towarzyszył Hailey Baldwin na ściance?

Hailey Baldwin pozowała więc na ściance sama, dumnie prezentując seksowny, srebrny garnitur z bardzo głębokim dekoltem. Pozująca "zawodowo" Hailey nie porzuci nigdy ścianek. Jednak żaden fan Justina Biebera nie potrafiłby już sobie chyba wyobrazić go sobie w modnych ubraniach, uśmiechniętego szeroko do obiektywów aparatów. Czy więc Hailey Baldwin już zawsze będzie będzie chodziła na tego typu imprezy sama? Trudno uwierzyć, by modelka nie marzyła o wspólnych, miłosnych zdjęciach z mężem, zrobionych im podczas imprez.

Tymczasem Hailey Baldwin, choć profesjonalnie zachowała na ściance szeroki uśmiech, już poza nią wyglądała na mniej radosną. Czy brakowało jej Justina Biebera u boku? Zobaczcie zdjęcia!

>> Justin Bieber "czuje się pusty i zagubiony". Żałuje, że wziął ślub z Hailey Baldwin?

NAJNOWSZE