Hailee Steinfeld o związku z Niallem Horanem. Był aż taki zły?

2019-01-03 13:02
Niall Horan i Hailee Steinfeld - Hotplota.pl
Autor: East News / instagram.com

Związek Hailee Steinfeld i Nialla Horana to jedna z najbardziej tajemniczych relacji ubiegłego roku. Muzycy zdążyli być razem i rozstać się, a media... o niczym nie wiedziały. Teraz na jaw zaczynają wychodzić kulisy ich związku.

Niall Horan wyjątkowo mocno broni swojej prywatności przed mediami. Gdy na początku ubiegłego roku te rozpisywały się na temat jego relacji z Hailee Steinfeld, jedyne, czego mogliśmy się dowiedzieć, to że... przyjaźnią się. Teraz już wiemy, że nie była to do końca prawda. Niall i Hailee byli bowiem w związku, który zdążyli zakończyć, zanim jeszcze czegokolwiek się o nim dowiedzieliśmy.

Ze szczątkowych informacji, które przedostały się do mediów, wiadomo było jedynie, że Niall Horan i Hailee Steinfeld zerwali już wiele miesięcy temu, a powodem rozstania miały być - jak zresztą niemal zawsze w przypadku gwiazdorskich związków - obowiązki zawodowe. Czy to cała prawda?

>> Harry Styles najbardziej stylowym mężczyzną roku! Zgadzacie się? [ZDJĘCIA]

Niall Horan był złym chłopakiem?

Na trop na temat prawdziwych powodów rozstania Nialla Horana i Hailee Steinfeld naprowadziła nas sama wokalistka. Hailee udostępniła na swoim Insta Story wpis koleżanki po fachu - Julii Michaels - która oświadczyła, że jej noworocznym postanowieniem jest... nieumawianie się z narcyzami. Następnie Julia zamieściła obszerny artykuł, w którym czytamy o charakterach narcyzów oraz o tym, w jaki sposób uwodzą kobiety i jak je później zawodzą. Hailee udostępniła również cały artykuł.

Czy tym samym Hailee Steinfeld chce nam przekazać, z jakiego powodu zakończył się jej związek z Niallem Horanem? Na wszelki wypadek gwiazda dodała też wpis, w którym zaznacza, że nie przekazuje "żadnej ukrytej wiadomości", a jedynie udostępnia ciekawy artykuł...

Mleko jednak się rozlało. Myślicie, że Niall Horan naprawdę może być egoistycznym narcyzem?

Insta Story Hailee Steinfeld
Autor: instagram.com
MTV EMA 2018 - Hailee Steinfeld
Autor: RR / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE