Niall Horan

i

Autor: Rex Features/East News

Hailee Steinfeld atakuje Nialla Horana? Wydaje piosenkę o WYMOWNYM tytule!

2019-12-31 16:13

Pisząc muzykę na swoją najnowszą płytę Niall Horan wielokrotnie powtarzał, że w jego życiu zakończył się etap smutnych piosenek i złamanego serca 0 wszystko za sprawą Hailee Steinfeld. Niestety jednak zanim piosenkarz zdążył wydać krążek, jego związek się rozpadł. Czy teraz ze swojej perspektywy opowie o nim jego ex?

Niall Horan i Hailee Steinfeld nigdy nie zdążyli się pochwalić światu swoim związkiem. Choć para przez długi czas utrzymywała, że łączy ich jedynie przyjaźń, wiadomo , że piosenkarz od dawna podkochiwał się w zdolnej koleżance. Zakochani nie nacieszyli się długo związkiem - po kilku miesiącach rozstali się dokładnie rok temu.

Związek z Hailee Steinfeld dał jednak Niallowi Horanowi nową energię do pisania muzyki. Piosenkarz skończył z balladami o nieszczęśliwej miłości, a zamiast tego w jego numerach zagościło więcej humoru i pozytywnych emocji. Czy Hailee też jest w całej sytuacji do śmiechu? Już teraz można powątpiewać...

Hailee Steinfeld wydaje piosenkę o Niallu Horanie?

Dokładnie na 1 stycznia 2020 roku Hailee Steinfeld zapowiedziała premierę swojej nowej piosenki o wymownym tytule... Wrong Direction. Tytuł jest wyjątkowo zaskakujący jak na początek nowego roku, który każdy uważa zawsze za krok w DOBRYM kierunku, zatem trudno nie uznać, że to odwołanie do czegoś zupełnie innego - nazwy zespołu One Direction, gdzie Niall Horan zdobył sławę.

Na razie nie wiadomo o singlu nic więcej, jednak już teraz można się spodziewać, że wzbudzi sporo emocji - dotąd w mediach panowało przekonanie, że rozstanie Nialla Horana i Hailee Steinfeld przebiegło w pogodnej atmosferze.

Myślicie, że było inaczej?

Wyświetl ten post na Instagramie.
1/1 Post udostępniony przez hailee steinfeld (@haileesteinfeld)
Wyświetl ten post na Instagramie.
1/1 • 12:00 am (EST) Post udostępniony przez hailee steinfeld (@haileesteinfeld)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE