Gwyneth Paltrow była załamana pandemią? „Piłam siedem nocy w tygodniu”

2021-05-10 14:00 AM
Gwyneth Paltrow
Autor: ABC/Ferrari Press/East News

Ogólnoświatowa kwarantanna dała się we znaki każdej osobie. Niektórzy jednak ten czas wykorzystali z myślą o sobie i postanowili popracować np. nad swoją formą. Wyszli więc z kwarantanny zdrowsi i szczuplejsi. Tego samego jednak nie można powiedzieć o Gwyneth Paltrow. 48-letnia aktorka wyznała, jak wyglądała jej kwarantanna.

Ogólnoświatowa pandemia wymusiła pozostanie w domach i znacznie ograniczyła towarzyskie kontakty. Dla wielu osób tak drastyczna zmiana trybu życia była bardzo trudna.

Znaleźli się też tacy, którzy uczynili z tego pożytek i postanowili zadbać o siebie. Urządzili w domu prywatną siłownię i zabrali się za zrzucanie zbędnych kilogramów. To niestety nie wszystkim wyszło. Wiele osób narzeka, że pandemia odebrała im chęci na cokolwiek i znacznie przybrali na wadzę.

Do grona tych drugich osób zalicza się Gwyneth Paltrow, która jak zdradziła nie tylko przytyła ponad 6 kg, ale także nie wyobrażała sobie wieczora bez uraczenia się drinkiem…  

Piłam siedem nocy w tygodniu, robiłam makaron i jadłam chleb. Całkowicie wypadłam z toru. Chodzi mi o to, że kto pije siedem nocy w tygodniu po kilka drinków? Uwielbiam whiskey i robię ten fantastyczny napój o nazwie Buster Paltrow, który nazwałam na cześć mojego dziadka, który uwielbiał kwaśną whiskey.

– mówiła Gwyneth podczas jednego z wywiadów.

Każdy z pandemią radzi sobie na swój sposób, jednak pomysłu Gwyneth oczywiście nie pochwalamy i mamy nadzieję, że trochę przystopowała z piciem whishey…

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Czym jest nowy projekt Meghan Markle?
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE