Gwiazdy wystąpiły w hołdzie Mac Millerowi! Ariana Grande nie przyszła

2018-11-02 14:23
Mac Miller
Autor: @PapCultureNYC / Splash News Mac Miller

W Los Angeles odbył się koncert A Celebration of Life poświęcony pamięci Mac Millera. Gwiazdy, które pojawiły się na scenie, miały do przekazania publiczności wiele wzruszających słów. Kto wystąpił i dlaczego nie było tam Ariany Grande?

Od śmierci Mac Millera minęły już prawie dwa miesiące. Fani na całym świecie wciąż nie mogą pożegnać się z tą stratą. Zaledwie miesiąc przed odejściem Mac Miller wydał płytę Swimming - do teraz króluje ona na playlistach jego wielbicieli z całego świata.

31 października odbyło się specjalne wydarzenie, którym gwiazdy oddały hołd jego pamięci. Na Greek Theatre w Los Angeles odbył się specjalny koncert, podczas którego wystąpili m.in. Chance the Rapper, John Mayer, SZA czy Travis Scott. Nie zabrakło wzruszeń.

>> Kto zmarł w 2018 roku? O tych 11 gwiazdach będziemy pamiętać

Gwiazdy wspominają Mac Millera

Mac, dziękuję ci za tak wiele różnych rzeczy. Dziękuję za muzykę, którą stworzyłeś; dziękuję ci za muzykę, którą dostarczyłeś innym ludziom, za możliwości, które mi stworzyłeś i za przyjaźnie, które zbudowałeś dzięki swojej muzyce i swojemu kunsztowi.

- mówił ze sceny Chance The Rapper.

Kluczowym słowem do tego wszystkiego jest miłość. Chcę, by wszyscy pozostali silni. Jeśli macie przy sobie przyjaciół, musicie zawsze mówić im, że ich kochacie.

- wzywał ze sceny Travis Scott.

Swojego wzruszenia i smutku nie kryła też SZA.

Bez Maca nie ma mnie, to tak, jakby występowała nas połowa. Boże błogosław mu. Bardzo cię kochamy, Mac.

- powiedziała.

Podczas koncertu zainaugurowano też działalność fundacji imienia Maca Millera, którą założyła jego matka. Wielką nieobecną koncertu poświęconemu pamięci Mac Millera była Ariana Grande. Choć wokalistka ani razu nie sugerowała, że może pojawić się na koncercie, fani do końca mieli nadzieję, że gwiazda zdecyduje się oddać w ten sposób hołd swojemu byłemu chłopakowi. Najwyraźniej jednak byłoby to dla niej zbyt trudne przeżycie, a wobec wszystkich ostatnich wydarzeń Ariana musi mocno dbać o swój spokój psychiczny.

>> Ariana Grande W DZIEŃ śmierci Mac Millera dała TEN koncert! To jej najpiękniejszy występ [VIDEO]

Jesteście zawiedzeni, że się nie pojawiła?

NAJNOWSZE