Gwiazdy, które zyskały popularność i... zniknęły. Pamiętacie ich jeszcze?

2020-07-04 7:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: instagram.com Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Show-biznes to nie łatwa branża. Bycie sławnym może na prawdę zmęczyć. Nic dziwnego, że niektóre gwiazdy po osiągnięciu popularności decydują się za zniknięcie. Ciekawe, czy dzisiaj jeszcze o nich pamiętacie?

Bycie gwiazdą może być cudowną rzeczą. Jest sława, pieniądze, dostęp do wszystkiego i wszystkiego. Nic dziwnego, że tak wiele osób marzy o byciu na dużym ekranie lub graniu na arenach pełnych ludzi. Trzeba jednak pamiętać, że każdy medal ma dwie strony.

Sława to bardzo wymagająca przyjaciółka. Trzeba się pilnować całą dobę, żeby nie zaliczyć wpadki, z której śmiać się później będzie cały kraj. Fani potrafią być namolni i przekraczać granice. Do tego ciągła presja, bo tworzyć kolejne, coraz lepsze projekty.

To wszystko naprawdę może zmęczyć!

Nic więc dziwnego, że sporo gwiazd decyduje się na wycofanie z show-biznesu. Osiągają sukces, a później znikają z życia publicznego. Oto kilka przykładów:

Jack Gleeson

Aktor zasłynął dzięki roli znienawidzonego króla Joffreya w serialu Gra o Tron. Szybko jednak przekonał się, że show-biznes nie jest dla niego. Zniknął z życia publicznego, by dokończyć edukację.

Amanda Bynes

Kilka lat po jej głośnym załamaniu była gwiazda Nickelodeon, ogłosiła, że całkowicie rezygnuje z show-biznesu. Zajęła się nauką oraz weszła w biznes związany z modą.

Kel Mitchell

Gwiazdor serialu Kenan i Kel zdecydował się skupić na wychowaniu rodziny i pomaganiu w swoim kościele.

Kevin Jonas

Po tym, jak on i jego rodzeństwo rozwiązali zespół „The Jonas Brothers”, Kevin Jonas oddalił się od show-biznesu. Ożenił się i założył własną firmę.

Jonathan Taylor Thomas

Zyskał sławę, grając w popularnym hicie Home Improvement. Po zakończeniu serii praktycznie zniknął z show-biznesu. Kontynuował naukę na Harvardzie, a następnie w Kolumbii.

Mara Wilson

Jako dziewczynka zasłynęła, grając w filmach takich jak Mrs. Doubtfire czy Matylda, ale zrezygnowała z aktorstwa w 2000 roku. Praca w przemyśle filmowym była dla niej zbyt stresująca.

Macaulay Culkin

W wieku 12 lat stał się ikoną świąt Bożego Narodzenia. Tak wczesne wejście do show-biznesu nie skończyło się najlepiej. Dwa lata później jego kariera praktycznie się skończyła. Aktor przeszedł liczne załamania i przez lata trzymał się na uboczu.

Ariana Richards

Jest najbardziej znana z roli Lex Murphy w Jurassic Park. Później występowała w różnych programach telewizyjnych, ale ostatecznie wyjechała z Hollywood, by zająć się malarstwem.

NAJNOWSZE