Gwiazdy głosują! Celebryci tłumnie odwiedzają lokale wyborcze [ZDJĘCIA]

2020-06-28 16:51 KP

Dziś w Polsce wyjątkowa niedziela - wyborcza! Od samego rana Polacy odwiedzają lokale wyborcze, by zagłosować w wyborach na prezydenta. Od wielu dni do udziału w wyborach i spełnienia swojego obywatelskiego obowiązku zachęcają gwiazdy. Teraz celebryci chwalą się zdjęciami z lokali i przypominają - głos można oddać do godziny 21. Zobaczcie, jak głosują Wasi ulubieńcy!

Ta niedziela upływa pod znakiem wyborów prezydenckich. Droga do nich była wyjątkowo kręta - za sprawą koronawirusa długo nie było wiadomo, kiedy uda się je bezpiecznie przeprowadzić. Dziś jednak wszyscy Polacy uprawnieni do głosowania mogą wybrać swojego kandydata na prezydenta.

Gwiazdy już od wielu dni zachęcali wszystkich do wybrania się do lokali wyborczych i oddania swojego głosu - to nie tylko obywatelski obowiązek, ale i przywilej wyrażenia swojego zdania. Każdy powinien z niego skorzystać! Celebryci tłumnie już od samego rana odwiedzali lokale w swoich okręgach i oddawali głosy. A zdjęciami oczywiście pochwalili się na Instagramie.

Gwiazdy na wyborach prezydenckich

Na profilach gwiazd na Instagramie zaroiło się od zdjęć z lokali wyborczych. Nasi ulubieńcy oczywiście nie zapomnieli o maseczkach czy przyłbicach i tak uzbrojeni z uśmiechami oddawali głosy na wybranego przez siebie kandydata, zachęcając oczywiście do głosowania wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić.

Przypomnijmy, że głos można oddać do 21:00, jednak warto wybrać się wcześniej - na miejscu można zastać kolejki!

Zobaczcie zdjęcia głosujących gwiazd!

NAJNOWSZE