Gwiazda TikToka LIŻE TOALETĘ w samolocie! Ava Louise krytykowana za CORONAVIRUS CHALLENGE!

2020-03-16 22:53 nk
Ava Louise
Autor: twitter.com/realavalouiise

Amerykańska patocelebrytka, Ava Louise, nakręciła filmik na TikToka, w którym liże deskę sedesową w samolocie, by udowodnić, że nie boi się koronawirusa! Ale chyba jeszcze bardziej szokująca jest jej reakcja na krytykę internautów! Zdecydowanie nie idźcie w jej ślady!

Na całym świecie szaleje pandemia nowego rodzaju koronawirusa. Patogen SARS-Cov-2 zabił już tysiące ludzi, a ponad 150 tysięcy osób walczy z chorobą covid-19. Wirus z Chin wywołuje obecnie panikę u ludzi z niemal wszystkich krajów świata. W niektórych państwach wprowadzono stan wyjątkowy czy stan zagrożenia epidemicznego. W Polsce są zamknięte szkoły, restauracje, puby, centra handlowe, a nawet urzędy. W niektórych krajach hotele są rekwirowane i przekształcane w szpitale, granice zamykane dla obcokrajowców, a obywatele mają zakaz wychodzenia z domów. Tak poważnej sytuacji epidemiologicznej nie było na świecie od wielu lat. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, na powierzchni jest w stanie przeżyć nawet kilka dni i na razie nie ma na niego szczepionki. Dla osób starszych i tych z odpornością obniżoną przez inne choroby zakażenie koronawirusem to niemal wyrok śmierci.

Patocelebrytka igra z koronawirusem

Niestety, nie wszyscy poważnie traktują zalecenia, by zostać w domu, choć apelują o to największe światowe gwiazdy. Niektóre z nich, jak ostatnio Idris Elba, już zostały zakażone koronawirusem i uzyskały pozytywny wynik testu na obecność patogenu.

Tymczasem pewna gwiazdka TikToka postanowiła "zabłysnąć" w sieci nowym challengem. Niejaka Ava Louise zamieściła w sieci filmik z przewrotnym podpisem:

Proszę, retweetujcie to, żeby ludzie wiedzieli, jak właściwie zachować higienę w samolocie.

W nagraniu widać, jak gwiazdka internetu... liże deskę sedesową! W tle leci piosenka o koronawirusie, a podpis głosi: "Coronavirus challenge".

Szczyt głupoty? To czytajcie dalej...

Choć wydawałoby się, że nic głupszego Ava Louise już zrobić nie mogła, to okazało się, że jednak - niezbadane są możliwości tej dziewczyny!

Gwiazdka TikToka została oczywiście ostro skrytykowana przez internautów za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Komentujący zauważają, że liżąc sedes patocelebrytka mogła nabawić się dużo gorszych bakterii i wirusów, niż SARS-CoV-2, a ponadto w ten sposób naraża na zachorowanie osoby z grupy ryzyka.

Jej reakcja na krytykę to coś, czego nie dałoby się przewidzieć... Dziewczyna nakręciła kolejny filmik, a w poście pisze, że ma w nosie to, "czy internet ją zablokuje", bo jest "blond, bogata i chuda"!

Mogę wyleczyć się ze wszystkiego z powodu przywileju gorącej laski.

- twierdzi gwiazdka TikToka.

Ok, rozumiemy, że to jakaś prowokacja, ale dlaczego na aż tak niskim poziomie? Naszym zdaniem dziewczyna osiągnęła level niższy, niż sedes...

NAJNOWSZE