Gwiazdy

Gwiazda "Na Wspólnej" remontuje dom. To, co w nim odkryła, mocno ją zaskoczyło

2024-05-17 14:28

Joanna Jabłczyńska jakiś czas temu kupiła dom na wsi, któremu chciała dodać nieco bardziej nowoczesnego sznytu. Aktorka ochoczo zabrała się za remont, a na swoim instagramowym koncie chwali się postępami swojej pracy. Mimo iż remont okazał się nieco bardziej czasochłonny, niż początkowo zakładała, z przyjemnością oddaje się nawet najcięższym pracom. Niedawno dokonała zaskakującego odkrycia!

Joanna Jabłczyńska zasłynęła dzięki roli Marty Konarskiej w serialu "Na Wspólnej", w którą wciela się nieprzerwanie od 2003 roku. Jednak aktorstwo to nie jedyny talent i pasja Joanny Jabłczyńskiej. Z powodzenia działała także w branży muzycznej i to już od najmłodszych lat, ponieważ w 1993 roku dołączyła do dziecięcego zespołu "Fasolki", którego została solistką, a w dorosłym życiu nagrała kilka albumów. Joanna Jabłczyńska postawiła również na solidne wykształcenie. W 2009 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2019 roku założyła własną kancelarię prawną, która działa w Warszawie.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Joanna Jabłczyńśka dokonała w swoim domu niespodziewanego odkrycia

Choć jej życie zawodowe toczy się głównie w stolicy, to aktorka nie ukrywa, że uwielbia spędzać czas na łonie natury. Od jakiegoś czasu Jabłczyńska jest szczęśliwą posiadaczką domu z ogrodem, który położony jest około 100 kilometrów od Warszawy. Aktorka postanowiła nadać mu nieco bardziej nowoczesnego sznytu i zakasała ręce do pracy. Choć zdawała sobie sprawę z tego, że dom będzie potrzebował dość gruntownego remontu, to jednak nie przypuszczała, że będzie musiała w to zainwestować tyle czasu.

Mieliśmy tylko dach wymienić… serio 🙈 gdzieś popełniliśmy błąd 🙉 - rozpoczęła swój ostatni post aktorka.

Jabłczyńska jednocześnie przekazała, że podczas remontu kuchni dokonała nieoczekiwanego odkrycia.

Z dobrych informacji to odkryliśmy piwnicę pod pomieszczeniem, które było kuchnią 🙊 - napisała Joanna Jabłczyńska w poście.

Jedna z internautek zasugerowała, aby wykorzystać to pomieszczenie i zamontować schodki, które poprowadzą do spiżarni. Serialowa Marta potwierdziła, że właśnie taki ma plan na zagospodarowanie tej przestrzeni.

tak właśnie będzie 😍 - napisała w odpowiedzi na komentarz aktorka.