Gwendoline Christie: "Gra o Tron zmieniła moje życie!" Wy też pokochaliście Brienne?

2019-05-22 9:49
Gra o Tron - Gwendoline Christie
Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy Gry o Tron oficjalnie i ostatecznie żegnają się z serialem. Po emisji zakończenia Gry o Tron ekipie produkcji pozostały niezwykłe wspomnienia i w wielu przypadkach przyjaźnie na całe życie. Dla Gwendoline Christie Gra o Tron to też prawdziwa, życiowa zmiana. I nie chodzi tu tylko o popularność i pieniądze, które zyskała dzięki roli. Brienne z Tarthu na zawsze zostanie w jej sercu!

Aktorzy Gry o Tron przeżywają kolejne pożegnanie z serialem. Fakt, że to już prawdziwy koniec Game of Thrones, ekipa poczuła po raz pierwszy wiele miesięcy temu, gdy zakończono pracę na planie produkcji. Teraz, gdy HBO wyemitował 6. odcinek 8. sezonu Gry o Tron, emocje powróciły i gwiazdy jeszcze raz żegnają się z serialem.

>> Emilia Clarke żegna Grę o Tron: "Nasza warta dobiegła końca"

Emocjonalny post po zakończeniu Gry o Tron opublikowała na Instagramie Gwendoline Christie, czyli serialowa Brienne z Tarthu. Postać aktorki to jedna z najbardziej oryginalnych i wyjątkowych postaci serialu. Na oczach widzów Brienne zmieniła się z zimnej i głęboko samotnej wojowniczki w pełną emocji kobietę. Ta zmiana wyjątkowo mocno odcisnęła się też na psychice samej Gwendoline Christie.

Gwendoline Christie żegna Grę o Tron

Serialowa Brienne zamieściła na Instagramie zdjęcie z jednym z członków ekipy pracującej przy Grze o Tron.

DZIĘKUJĘ WAM. Nie ma innego sposobu na rozpoczęcie tego. Gra o Tron zmieniła moje życie bardziej, niż mogę pojąć. Granie Brienne z Tarthu na nowo zdefiniowało sposób, w jaki patrzę na świat, kobiety, a zwłaszcza na siebie. Nigdy nie czułam się tak odsłonięta przez postać, ale szczęśliwa, wiedząc, że to uczucie dyskomfortu polegało na pozbyciu się konwencji i pokazaniu siły oraz autentyczności. To zdjęcie zostało zrobione ostatniego dnia, kiedy pożegnałam się z moim przyjacielem Ciaranem. Pracował w serialu od początku i był pierwszą osobą, którą poznałam w „Game of Thrones” - traktował mnie z szacunkiem, życzliwością i humorem każdego dnia. Będę tęskniła za jego uśmiechniętą twarzą w mgliste poranki, serdecznie witającą mnie, by się ustawić. Będę tęskniła za wszystkimi, którzy tak bardzo pomagali w tworzeniu „Gry o tron”; Praca z takimi utalentowanymi twórcami, obsadą i ekipą była przywilejem. Jestem bardzo wdzięczna za tę fenomenalną okazję i niesamowite wsparcie, które mi daliście, wszystkie wasze uprzejme słowa i wiwaty - to naprawdę wiele znaczy być częścią czegoś, co wielu z nas kochało. Moje serce boli, tak bardzo będę tęsknić za Brienne z Tarth. Ale jej inspiracje zabiorę ze sobą. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci.

- napisała Gwendoline Christie.

Wy też pokochaliście Brienne?

>> Bran Stark z Gry o Tron komentuje zakończenie serialu. "Myślałem, że to ŻART" [SPOILERY]

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE