Gwen Stefani poleca związek z młodszym facetem! „Wyglądam najlepiej”

2021-03-29 13:00 AM
Gwen Stefani i Blake Shelton
Autor: Invision/Invision/East News

Związek Gwen Stefani i Blake’a Sheltona jest nie tylko częstym tematem dla zagranicznej prasy, ale ma też ogromną rzeszę fanów. Internauci zachwycają się relacją jaka łączy piosenkarkę i wokalistę country. Mimo różnicy wieku są wzorem dla wielu osób!

Gwen Stefani uwielbia opowiadać o związku z wokalistą country, Blakiem Sheltonem. Para jest ze sobą od 2015 roku. Mimo niezbyt długiego stażu zdążyli już zaskarbić sobie względy fanów. Internauci pokochali ich za wzajemny szacunek i poczucie humoru. W 2020 roku para zaręczyła się i teraz szykuje ślub, choć w czasach pandemii będzie to nie lada wyzwanie.

Związek Gwen Stefani i Blake’a Sheltona naprawdę kwitnie. O ich relacji opowiedziała właśnie Gwen, która odniosła się do różnicy wieku. Blake jest przecież młodszy! To jednak piosenkarce absolutnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie jak sama stwierdziła związek z młodszym facetem daje jej wielkiego kopa. Tym samym gwiazda poleca taką relację innym.

Gwen Stefani i Blake Shelton są ze sobą od ponad 5 lat. Może nie mają jeszcze mega długiego stażu, ale są za to przekonani, że różnica wieku im służy. Pozytywnie działa zwłaszcza na Gwen. Parę dzieli 7 lat różnicy i to w tym związku młodszy jest Blake. Dla niektórych młodszy partner byłby nie do zaakceptowania, ale nie dla Stefani. 51-letnia piosenkarka mimo różnicy świetnie dogaduje się z 44-letnim ukochanym.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Gwen Stefani zachwala związek z młodszym Blakiem Sheltonem

W swojej najnowszej wypowiedzi nie tylko zachwalała związek z gwiazdą country, ale także dała do zrozumienia, że jej poprzednie relacje w porównaniu z tą obecną mogą się schować… Przypomnijmy, że Gwen Stefani była żoną starszego o cztery lata Gavina Rossdale.

Blake to najwspanialszy facet. Spoglądam wstecz na ostatnie kilka lat i oglądam zdjęcia na których po raz pierwszy zaczęłam całować Blake’a i na tych zdjęciach wyglądam najlepiej. Lepiej niż kiedykolwiek w życiu. Miłość musi dobrze na mnie wyglądać. Czuję, że to widać, naprawdę.

– mówiła podczas wywiadu.

Oprócz tego Gwen zdradziła, że ma obsesję na punkcie starzenia się, stara się jak najdłużej zachować młody wygląd. Według niej to związek z młodszym Sheltonem działa na nią odmładzająco…

NAJNOWSZE