Gwen Stefani OBCIĘŁA WŁOSY Blake'owi Sheltonowi przed kamerą! "Wyglądasz, jak TIGER KING"!

2020-04-14 22:40 nk
Gwen Stefani i Blake Shelton
Autor: YouTube.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Domowa kwarantanna zmusza wiele osób do samodzielnego dbania o swój wygląd. Blake Shelton musiał zaufać Gwen Stefani, kiedy ta wzięła do ręki maszynkę do włosów. Strzyżenie odbyło się podczas wideo rozmowy z Jimmym Fallonem na potrzey domowej wersji jego show, The Tonight Show! Efekt był... zaskakujący!

Domowa kwarantanna to poważny sprawdzian dla wielu związków. Pary, które dotąd spędzały część czasu osobno, bo chodziły do pracy, teraz spędzają ze sobą 24 godziny na dobę. Dodatkowo dużo trudniej zadbać o swój wygląd, więc panowie widzą swoje partnerki z odrostami, niezrobionymi paznokciami i rzęsami oraz bez innych "upiększeń", natomiast kobiety muszą znosić swoich facetów z przydługimi włosami. No, chyba że są w stanie same ich obciąć!

Gwen Stefani fryzjerką Blake'a Sheltona!

Oczywiście, włosy można tez obciąć sobie samemu, jednak to dość ryzykowny pomysł...

Blake Shelton postanowił o usługę fryzjerską poprosić swoją ukochaną, Gwen Stefani. A żeby było jeszcze ciekawiej, wszystko odbyło się podczas wideo czatu z Jimmy'm Fallonem! Popularny amerykański dziennikarz miał okazję oglądać przez kamerkę, jak jedna z najpopularniejszych wokalistek pop/rock obcina włosy maszynką jednej z największych gwiazd country!

Podczas ścinania para rozmawiała z Fallonem o muzyce i o finale amerykańskiego The Voice, który odbędzie się również za pośrednictwem komunikatora internetowego. Na koniec Blake poprosił Gwen, by wycięła mu po bokach litery "J" i "F" - czyli inicjały prowadzącego show.

Wyglądasz zupełnie, jak Król Tygrysów, nawet nie masz pojęcia!

- śmiał się z efektów Jimmy Fallon, nawiązując do mega popularnego ostatnio serialu dokumentalnego Netflixa.

Myślicie, że Gwen Stefani mogłaby być fryzjerką?

NAJNOWSZE