Pink obcięła włosy

i

Autor: instagram.com / Pink

Pink obcięła włosy po pijaku. “Chyba wyszło całkiem nieźle!” Hmm, jak sądzicie?

2020-03-30 12:30

Kwarantanna nie jest łatwa... Akcja #zostańwdomu niesie ze sobą wiele uciążliwości, jak na przykład brak możliwości wizyty u fryzjera. Ale przecież zawsze można spróbować obciąć włosy samodzielnie :) Tak właśnie zrobiła Pink. Tyle, że wcześniej - pewnie dla odwagi - artystka łyknęła kilka drinków. Jak wyszła jej zabawa w domowego fryzjera "pod wpływem"? Zobaczcie!

Podczas pandemii koronawirusa lekarze i władze zgodnie zalecają ograniczać wyjścia z domu do minimum, a jeśli to możliwe, w ogóle poddać się całkowitej dobrowolnej kwarantannie. 

Niestety domowy areszt niesie ze sobą wiele uciążliwości. O ile do pracy czy nauki zdalnej można się jeszcze jakoś przyzwyczaić, o tyle dla wielu osób sporym problemem może się okazać brak dostępu do przeróżnych usług, z których korzystanie dotąd wydawało nam się całkiem normalne i oczywiste. 

Jak na przykład wizyty u fryzjera.

No ale dla chcącego nic trudnego - odpoczynek od salonu fryzjerskiego to jeszcze nie koniec świata, a w ostateczności można spróbować obciąć włosy samodzielnie. Tak właśnie zrobiła Pink.

Z jakim skutkiem? 

PINK ŁAPIE ZA NOŻYCZKI. "WYSZŁO NIEŹLE"

Pink, jak wiele innych gwiazd, zastosowała się do zaleceń lekarzy i od dłuższego czasu nie wychodzi z domu. Od czasu do czasu swoją dobrowolną kwarantannę piosenkarka relacjonuje na Instagramie. Niedawno pojawił się tam filmik, na którym Pink pochwaliła się nową fryzurą.

Oczywiście ta nie powstała w salonie fryzjerskim - zamknięta w domu Pink musiała poradzić sobie sama :)

Nie wiem, ile pijecie podczas tej całej kwarantanny, ale ja postanowiłam zrobić z tego sport.

Kiedy piję, mam naprawdę genialne pomysły. Ostatniej nocy wpadłam na pomysł... że mogę obcinać sobie włosy. Dlaczego dotąd płaciłam za to komuś innemu?

- zastanawia się Pink.

Zobaczcie, co zrobiłam. Co myślicie? Dobrze wyglądam?

Bądźcie bezpieczni. Zostańcie w domu. Obetnijcie sobie sami włosy! Pie***yć to!

- dodaje Pink.

I jak oceniacie dzieło Pink? Ma zadatki na fryzjerkę, czy może - korzystając z wolnego czasu - powinna poszukać jakiegoś kursu online? XDXD

Wyświetl ten post na Instagramie.
Quarantine diaries Post udostępniony przez P!NK (@pink)
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE