Grzegorz Krychowiak

i

Autor: AKPA / EAST NEWS/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Grzegorz Krychowiak w zegarku wartym fortunę

Grzegorz Krychowiak w zegarku wartym fortunę. To najbardziej pożądany model

2022-09-27 15:50

Grzegorz Krychowiak wybrał się na zakupy do warszawskiej galerii handlowej, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Największą uwagę przykuł błyszczący gadżet na nadgarstku piłkarza, który wart jest tyle, ile dwupokojowe mieszkanie. Szalona cena zwala z nóg!

Grzegorz Krychowiak to nie tylko uzdolniony sportowiec, ale także ikona stylu. Piłkarz nie lubi oszczędzać na garderobie, decydując się na rzeczy z najwyższej półki. Krychowiak sięga głównie po eleganckie stylizacje - lubi szyk, dlatego interesują go luksusowe outfity. Ważnym elementem odpowiedniej prezencji są również oczywiście dodatki, które muszą się wyróżniać - dokładnie tak, jak zegarek, który zdobił dłoń piłkarza podczas zakupów w warszawskiej galerii handlowej.

Grzegorz Krychowiak w zegarku wartym fortunę

Grzegorz Krychowiak zagrał w niedzielę w meczu z Walią. Mimo wielu zmarnowanych okazji, Polska drużyna pokonała rywali 1:0 zapewniając sobie utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów.

Ten niebywały sukces, Krychowiak postanowił uczcić, udając się na zakupy. Odwiedził kilka sklepów z drogimi markami, a czujni paparazzi uwiecznili na fotografiach króla zakupów. Kiedy zdjęcia trafiły do sieci, okazało się, że nadgarstek Krychowiaka zdobi jeden z najdroższych zegarków świata. Patek Philippe Nautilus to luksusowa marka, na którą mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Model, który widzimy u piłkarza wart jest ok. pół miliona złotych - czyli równowartość dwupokojowego mieszkania w stolicy.

Grzegorz Krychowiak

i

Autor: AKPA Grzegorz Krychowiak w zegarku wartym fortunę
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058