Grammy 2020 z kolejnymi skandalami? W poprzednich latach było gorąco! Pamiętacie?

2020-01-19 18:50 nk
Drake
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Gala Grammy 2020 zbliża się wielkimi krokami. Czy i w tym roku nie obejdzie się bez afer związanych z wręczeniem prestiżowych nagród? Te co roku zdają się wprost przyciągać wszelkiego rodzaju afery. A to kontrowersyjne stroje, a to dziwne wypowiedzi czy konflikty z organizatorami... Pamiętacie, jakie incydenty podgrzewały atmosferę wokół gal Grammy w poprzednich latach?

Grammy to najważniejsze nagrody muzyczne świata. Dlatego na kolejne ceremonie wręczenia słynnych statuetek w kształcie gramofonu czeka nie tylko całe środowisko branżowe, ale także fani muzyki z całego świata.

Gala Grammy 2020 odbędzie się już 26 stycznia i z pewnością odbije się szerokim echem. To będzie już 62. ceremonia wręczenia prestiżowych nagród. Swoich nowych właścicieli znajdą aż 84 statuetki. Najwięcej nominacji otrzymali: Billie Eilish, Lizzo oraz Lil Nas X. Sporo szans na statuetkę ma także Ariana Grande. Swój występ na uroczystości zapowiedziała już powracająca po długiej przerwie Demi Lovato.

Grammy 2020: skandale? Bez nich nie ma Grammy!

Ponieważ na ceremoniach Grammy pojawia się mnóstwo gwiazd, całość śledzi wiele kamer, a samym galom towarzyszy wiele imprez towarzyszących, nic dziwnego, że co roku w związku z Grammy słyszymy o co najmniej kilku skandalach. Pamiętacie je wszystkie?

Jeśli jesteście stałymi obserwatorami gal Grammy, spróbujcie swoich sił w naszym quizie! Jeśli będziecie mieli komplet punktów, to znaczy, że jesteście w 100 procentach gotowi na galę Grammy 2020! Ciekawe, kto w tym roku opanuje nagłówki prasowe po ceremonii w Los Angeles...

NAJNOWSZE