Gosia Andrzejewicz zmieniła się nie do poznania! Schudła kilkanaście kilogramów! [FOTO]

2019-11-03 20:00 DR
Gosia Andrzejewicz schudła kilkanaście kilogramów
Autor: Instagram / Gosia Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz schudła kilkanaście kilogramów

Gosia Andrzejewicz kilka lat temu była wielką gwiazdą. Ostatnio zrobiło się o niej ciszej, ale piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiły się dwa zdjęcia, na których widać jak bardzo udało się jej schudnąć. Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2004 roku. Wtedy właśnie jej piosenki były grane praktycznie w każdej stacji radiowej, a na jej koncertach pojawiały się prawdziwe tłumy. Nie ma co ukrywać, te czasy odeszły w niepamięć. Gosia Andrzejewicz jednak co jakiś czas daje koncerty, które gromadzą najwierniejszą rzeszę fanów. Jeżeli nie śledzicie kariery Gosi, pewnie pamiętacie ją z czasów, gdy miała ona kilka kilogramów za dużo. Te czasy również minęły, możliwe, że bezpowrotnie.

Na profilu Gosi na Instagramie pojawiły się dwa zdjęcia. Na jednym widać Andrzejewicz z dodatkowymi kilogramami, a na drugim Gosię po metamorfozie.

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie 😂Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele 😄poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki😂 Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało😄a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego 😂Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki😂 Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami 💪To dopiero początek 💪🤩cdn #metamorfoza #fitness #fitgirl #training #challenge #metamorphosis #newme

pisze Gosia i dodaje takie zdjęcie:

Jak podoba Wam się metamorfoza Gosi Andrzejewicz? Szczerze? My w pierwszym momencie w ogóle jej nie poznaliśmy! :O Szacunek! :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE