Gosia Andrzejewicz dostała w prezencie od fana… KOGUTA! Co z nim zrobiła? [WIDEO]

2019-11-10 16:28 DR
Gosia Andrzejewicz u Damiana Kordasa
Autor: YouTube / Damian Kordas Gosia Andrzejewicz u Damiana Kordasa

Gosia Andrzejewicz była ostatnio gościem Damiana Kordasa. Zwycięzca programu Master Chef prowadzi obecnie swój kanał w serwisie YouTube, gdzie zaprasza znanych gości i razem z nimi gotuje. W trakcie przygotowania posiłku rozmawia z nimi na różne tematy. Co powiedziała piosenkarka? Zobaczcie na Hotplota.pl!

Gosia Andrzejewicz jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek muzyki POP. Choć jej kariera – zdaniem wielu – przygasła już jakiś czas temu, ona sama w rozmowie z Damianem Kordasem twierdzi, że żyje w permanentnej trasie koncertowej i wcale nie odczuła żadnego spadku popularności. Kurczak, którego gwiazda przygotowywała z Master Chefem zainspirował ją do opowiedzenia o jednym z najbardziej nietypowych prezentów, jakich otrzymała od fana.

Gosia od jednego ze swoich fanów, po koncercie, otrzymała… KOGUTA!

Mam różnych fanów. Myślałam, że to jest miły prezent. Okazuje się, że kogut budzi wszystkich o piątek rano. Po koncercie usłyszałam: „Gosiu, chciałbym Ci dać koguta w prezencie”. No i był w pudełku. Co miałam z nim zrobić? Wzięłam go i wypuściłam go w ogrodzie i sobie lata teraz. My nie mamy serca go zabijać. Mój syn nazwał go Łaskotek, a na drugie ma Stefan.

Powiedziała Gosia zaznaczając, że jej kogut odżywia się bardzo ekologicznie. Cały wywiad Damiana z Gosią Andrzejewicz zobaczycie tutaj:

Spodziewaliście się, że taka gwiazda jak Gosia Andrzejewicz na co dzień opiekuje się kogutem? :D

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE