Gortat z partnerką, Linda z córką... Kto jeszcze był na premierze filmu Psy 3? [ZDJĘCIA]

2020-01-15 14:53 nk
Gwiazdy na premierze filmu Psy 3
Autor: WBF

NA premierze filmu Psy 3 błyszczało wiele gwiazd polskiego show biznesu. Marcin Gortat pochwalił się partnerką, Bogusław Linda - córką Aleksandrą, która zagrała z nim w filmie Psy 3, Cezary Pazura przyszedłz dużo młodszą żoną. Edyta Pazura postawiła na odważną stylizację! Byli też "etatowi" bywalcy ścianek, jak Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island. Zobaczcie zdjęcia!

Premiery doczekał się nowy film Władysława Pasikowskiego, Psy 3. Długo oczekiwana produkcja ściągnęła do jednego z warszawskich kin całą polską śmietankę. Była oczywiście obsada dzieła, ale nie zabrakło jak zwykle grona celebrytów, dla których taka okazja stanięcia na ściance jest okazją nie do przegapienia.

Gwiazdy na premierze Psów 3

Szczególną uwagę na premierze filmu Psy 3 zwracali na siebie Bogusław Linda i jego piękna córka. Aleksandra Linda zagrała w nowej produkcji u boku ojca. I choć to nie był jej aktorski debiut, to jednak dla wielu widzów ten film będzie prawdopodobnie pierwszą okazją do zapoznania się z jej talentem - bo urodę widać na pierwszy rzut oka!

Na ściance pozował też Marcin Gortat, który pochwalił się przed fotoreporterami swoją piękną partnerką, Żanetą Stanisławską. Był także Cezary Pazura, którego żona, Edyta Pazura, postawiła na odważną stylizację. Cóż, takim brzuchem też chętnie byśmy się chwalili!

Kto jeszcze był na uroczystości? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć!

NAJNOWSZE