Godfrey Gao nie żyje! Gwiazdor "Darów Anioła" miał atak serca

2019-11-27 10:36 kp
Godfrey Gao nie żyje
Autor: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Smutna wiadomość ze świata filmu. Nie żyje Godfrey Gao, tajwańsko-kanadyjski aktor, znany szczerzej polskiej publiczności m.in. z roli w filmie "Dary Anioła". Aktor zmarł podczas kręcenia w Chinach show Chase Me. Jak czytamy w oświadczeniu, Godfrey Gao zasłabł w pewnym momencie i stracił przytomność. Śmierć gwiazdora wstrząsnęła fanami z całego świata!

Model i aktor Godfrey Gao nie żyje. Aktor zmarł wcześnie rano 27 listopada 2019 roku na planie reality show Chase Me, przy którym pracował w Chinach. Miał 35 lat. Gwiazdora opłakują fani z całego świata.

Jak podają zagraniczne media, Godfrey Gao podczas pracy zasłabł i stracił przytomność. Aktor natychmiast trafił do szpitala, gdzie przez trzy godziny lekarze walczyli o jego życie - niestety bezskutecznie. Według wczesnych doniesień przyczyną śmierci Godfreya Gao był atak serca.

Godfrey Gao nie żyje

Oświadczenie o śmierci Godfreya Gao wydał jego menedżment JetStar Entertainment,

Jesteśmy bardzo zszokowani i zasmuceni i do tej pory nie potrafimy tego zaakceptować. Dziękujemy przyjaciołom z mediów i każdemu fanowi Godfreya za ich troskę. Jego kierownictwo i zespół byli obecni na miejscu, a jego rodzina pilnie przybyła na miejsce. Prosimy o szacunek dla rodziny Godfreya w tym smutnym czasie i powstrzymanie się od niepokojenia ich. Będziemy towarzyszyć rodzinie Godfrey w przygotowaniach do dyskretnego pogrzebu.

- czytamy.

Dodajmy, że Godfrey Gao był znany szerszej publiczności dzięki roli Magnusa Bane w filmie Dary Anioła: Miasto kości. W tym roku pojawił się w produkcji Twierdza Szanghaj. Gofrey Gao z sukcesami działał też w świecie modelingu - był pierwszym azjatyckim modelem, który wystąpił w kampanii Louis Vuitton.

Godfrey Gao nie żyje
Autor: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News
Godfrey Gao nie żyje
Autor: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News
NAJNOWSZE