Girlsband The Pussycat Dolls powraca! Zobaczcie ich pierwszy występ po przerwie! [WIDEO]

2019-12-01 10:08 DR
The Pussycat Dolls
Autor: YouTube The Pussycat Dolls

Na ten moment wiele osób czekało w napięciu, choć nie wiedziało, czy ostatecznie do tego dojdzie. Ale stało się! Girlsband The Pussycat Dolls wznowił swoją działalność. Wkrótce dziewczyny wyruszą w trasę koncertową. Mają za sobą też pierwszy telewizyjny występ po latach przerwy. Zobaczcie go na Hotplota.pl.

Zespół The Pussycat Dolls był jednym z najpopularniejszych girlsbandów na świecie. Ich hity królowały na radiowych listach przebojów, a płyty sprzedawane były w milionach egzemplarzy. Niestety, po wielu latach współpracy członkinie zespołu doszły do wniosku, że dalsza współpraca nie ma sensu i postanowiły rozwiązać swój girlsband. Fani byli załamani. Można było bowiem odnieść wrażenie, że panie dopiero się rozkręcają. Choć o tym, że po wielu latach przerwy zespół The Pussycat Dolls mógłby wrócić na scenę mówiło się od dawna, nikt nie chciał w to uwierzyć. Aż tu nagle ogłoszono reaktywację girlsbandu!

Dziewczyny wkrótce wyruszą w swoją pierwszą po wieloletniej przerwie trasę koncertową. Jako pierwszy zaliczyły jednak występ w telewizji. The Pussycat Dolls można było zobaczyć w finale jednej z edycji programu X Factor. Dziewczyny wyglądały naprawdę olśniewająco, ale trzeba przyznać, że stroje były mega odważne. Zresztą zobaczcie sami:

Jeżeli chcielibyście wybrać się na koncert The Pussycat Dolls, to nie mamy najlepszych informacji. Żaden z występów nie odbędzie się w Polsce. Jeżeli jednak bardzo chcecie, to możecie wybrać się w kwietniu przyszłego roku na przykład do Londynu… :D

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE