Gillian Anderson na genialnym zdjęciu zza kulis The Crown. Wbiła się na tron!

2020-12-17 10:58 kp
Gillian Anderson w The Crown
Autor: Youtube/ Netflix; TOLGA AKMEN/AFP/East News

Fani The Crown będą musieli poczekać ponad rok na kolejny sezon serialu opowiadającego o brytyjskiej monarchii. Wiele osób zastanawia się, czy w The Crown 5 na ekranie zobaczymy jeszcze raz genialną Gillian Anderson, która wcieliła się w produkcji w Margaret Thatcher. Z całą pewnością nie pojawi się już w roli premiera Wielkiej Brytanii - a może chcielibyście zobaczyć ją na tronie?

4. sezon The Crown zdecydowanie należał do kobiecych postaci. Prawdziwą furorę wśród fanów serialu zrobiły zwłaszcza dwie panie - Emma Corrin wcielająca się w rolę młodej księżnej Diany oraz Gillian Anderson, grająca w The Crown 4 rolę Margaret Thatcher.

Fani i krytycy docenili zwłaszcza tę drugą - Amerykanka przeszła do roli niesamowitą metamorfozę i całkowicie zmieniła swój sposób mówienia, by upodobnić się do słynnej polityk. Internauci nie mają wątpliwości, że Gillian Anderson zasłużyła za tę rolę na nagrody telewizyjne, które będą przyznawane w przyszłym roku.

Gillian Anderson na tronie

Historia opowiadana w The Crown biegnie jednak do przodu i jeszcze w 4. sezonie zobaczyliśmy, jak Margaret Thatcher pożegnała się z fotelem premiera. Tym samym nie wiadomo, czy scenarzyści przewidzieli jej pojawienie się choć epizodycznie w kolejnym sezonie produkcji. Gillian Anderson nie tęskni jednak za posadą premiera. Okazuje się, że znacznie bardziej kręci ją... tron!

ESKA XD #012

Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym w przebraniu z serialu przymierza się do zajęcia miejsca należącego do królowej Elżbiety II!

Tylko wypróbowuję

- napisała.

Zobaczcie genialną fotkę Gillian Anderson z planu The Crown!

NAJNOWSZE