Gigi Hadid złożyła piękne życzenia Taylor Swift! "Jesteś fenomenem!"

2019-12-13 15:39 kp
Taylor Swift i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Taylor Swift i Gigi Hadid mogą pochwalić się jedną z bardziej trwałych przyjaźni w showbiznesie. Wokalistka i modelka były kiedyś nierozłączne, a dziś - choć każda ma już swoje dorosłe życie - nadal się wspierają i mogą na siebie liczyć w ważnych chwilach. Nic więc dziwnego, że Gigi Hadid nie mogła zapomnieć o urodzinach przyjaciółki.

Stało się - Taylor Swift skończyła trzydzieści lat. Wokalistka już od dawna pytana była o tę graniczną datę i nie ukrywała, że... wcale jej ona nie smuci. Wręcz przeciwnie - Taylor cieszy się z tego, że jest mądrzejsza o kolejne doświadczenia, a trzydziestka kojarzy jej się z samymi przyjemnościami. I nic dziwnego, skoro gwiazda ma w perspektywie kolejne sukcesy muzyczne i rozwijanie związku z Joe Alwynem.

W dniu urodzin Taylor Swift otrzymuje oczywiście życzenia od fanów z całego świata. O wokalistce nie zapomniała też jej dobra koleżanka, Gigi Hadid.

Gigi Hadid składa życzenia Taylor Swift

Moja T! 💛 Stara dusza świętuje 30 lat... jesteś fenomenem. Rzadko zdarza się, aby ktoś był niepowtarzalny, a mimo to sprawiał, że serca czują się jak u siebie dzięki wrodzonej hojności. Kocham cię i nie mogę się doczekać, aby uczcić twoje urodziny, siostro !!!! HAPPY BDAY

- napisała Gigi Hadid.

Dziś Gigi Hadid i Taylor Swift spotykają się znacznie rzadziej niż w przeszłości. Wokalistka i modelka jeszcze kilka lat temu spędzały razem mnóstwo czasu. Dziś jednak każda z nich rozwija swoją karierę i szuka szczęścia w życiu osobistym... to nie przeszkadza im jednak w tym, by o sobie pamiętać w tak ważnych chwilach jak urodziny.

Dołączamy się do życzeń!

NAJNOWSZE