Gigi Hadid urodziła?! Mohamed Hadid napisał list do wnuczki

2020-09-17 13:00 AM
Gigi Hadid
Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Gigi Hadid i jej ukochany Zayn Malik z pewnością są już gotowani na przyjście swojego pierwszego dziecka. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że media na całym świecie trzymają rękę na pulsie, by jak najszybciej móc ogłosić radosną nowinę. Pytanie tylko, czy przyszli rodzice podzielą się ze światem swoim szczęściem, czy zachowają to na jakiś czas w tajemnicy? Niektórzy są przekonani, że Gigi już została mamą! Jako dowód podają list ojca modelki, który jest adresowany do wnuczki…

Nie tylko media ale także wierni fani modelki z niecierpliwością czekają na wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika. Według obliczeń modelka powinna już wkrótce zostać mamą. Nic więc dziwnego, że wszyscy teraz bacznie śledzą ją i jej bliskich. Teraz na celowniku jest Mohamed Hadid, ojciec sióstr Hadid – Gigi i Belli. To on na swoim Instagramie miał udostępnić odręcznie napisany wiersz, który zaadresował do wnuczki. Prawdopodobnie wnuczki, bo według wielu zagranicznych źródeł Gigi ma spodziewać się dziewczynki.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Witaj mała wnuczko, to ja. Moje serce jest bardzo szczęśliwe. Życzę ci słońca i księżyca, życzę ci szczęśliwego czasu. Wiedz, że dziadek jest zawsze tutaj, zrobię dla ciebie wszystko, naprawdę wszystko moja droga.

Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Płakałem, ponieważ wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do ciebie.

– brzmiał list.

Dodatkowo Mohamed miał oznaczyć Gigi Hadid i Zayna Malika i dodać, że jest z nich bardzo dumny.

KIEDY GIGI HADID URODZI?

Yolanda Hadid wcześniej potwierdziła, że jej córka ma zaplanowany termin porodu na wrzesień…

Myślicie, że poród jeszcze przed modelką czy może już ma go za sobą ale wszystko trzyma w tajemnicy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Today’s pose #hadidposeTM Post udostępniony przez Mohamedhadid. (@mohamedhadid)
NAJNOWSZE