Gigi Hadid jest W CIĄŻY! Zayn Malik będzie TATĄ! Który to miesiąc? SZCZEGÓŁY!

2020-04-28 23:39 nk
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik poznali się pięć lat temu. Od tamtej pory kilkukrotnie się rozstawali i wracali do siebie. Fani zastanawiali się, czy tym razem ich związek przetrwa. Oby! Bo już niebawem modelka i były członek One Direction zostaną po raz pierwszy rodzicami! Czy płeć ich dziecka i termin porodu są już znane?

To się nazywa piękny prezent urodzinowy! 23 kwietnia 2020 Gigi Hadid skończyła 25 lat. Z powodu pandemii koronawirusa oczywiście nie było mowy o hucznym świętowaniu, ale Zayn Malik zadbał o to, by jego dziewczyna ten dzień spędziła w wyjątkowy sposób.

Gigi Hadid jest w ciąży!

Okazuje się jednak, że skromne świętowanie urodzin to nie wszystko, co zafundował Gigi Hadid Zayn Malik. Najpiękniejszy prezent od ukochanego modelka nosi pod sercem!

Jak podaj amerykański serwie TMZ, Gigi Hadid jest w ciąży! Choć sami przyszli rodzice na razie nie komentują tych informacji, potwierdzili ją ich znajomi.

Co już wiemy? Gigi Hadid jest obecnie w 20. tygodniu, czyli 5. miesiącu ciąży! To już dokładnie półmetek! Jeśli więc te wyliczenia są prawidłowe, termin porodu Gigi Hadid przypadałby na drugą połowę września 2020.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że sytuacja na świecie do tego czasu będzie znacznie spokojniejsza, niż teraz!

Gigi Hadid i Zayn Malik: związek z wybojami

Zayn Malik i Gigi Hadid poznali się w 2015 roku, jednak w marcu 2018 rozstali się. Potem para przez chwilę znowu się spotykała i znowu nastąpiło rozstanie. Obecnie Zayn i Gigi są razem ponownie og grudnia 2019. Hadid potwierdziła powrót w Walentynki.

Zakochani przebywają na rodzinnej farmie Hadidów w Pennsylvanii, gdzie od kilku tygodni spędzają domową kwarantannę w związku z pandemią nowego rodzaju koronawirusa.

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE