Gigi Hadid komentuje oskarżenie o ukrywanie ciąży! "Podzielę się tym, kiedy będę chciała!"

2020-07-07 8:47 KP
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Media z coraz większą niecierpliwością czekają na pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka Gigi Hadid. Choć modelka potwierdziła ciążę jeszcze pod koniec kwietnia, do teraz nie pochwaliła się swoją ciążową figurą. Gdy Vogue stwierdził, że gwiazda wręcz "ukrywa się", Gigi nie wytrzymała i skomentowała całą sprawę. Ma rację?

Gigi Hadid postanowiła nie dzielić się ze światem szczegółami swojej ciąży. Gdy jej tajemnica pod koniec kwietnia wyszła na jaw, modelka oczywiście nie zaprzeczyła i krótko podziękowała fanom za wszystkie dobre słowa. Na tym jednak koniec - Gigi Hadid nie epatuje na Instagramie zdjęciami z brzuszkiem i nie opowiada w wywiadach o swich rodzicielskich planach.

Do dziś nie wiemy więc, kiedy dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika przyjdzie na świat, jak modelka znosi ciążę, czy przyszli rodzice znają już płeć malucha i czy wybrali dla niego imię. Nauczeni jednak doświadczeniem z mediami i paparazzimi Gigi i Zayn podjęli chyba najlepszą dla siebie decyzję, zostawiając ten czas tylko dla siebie.

Gigi Hadid ukrywa ciążę?

Nie oznacza to oczywiście, że ciąża Gigi Hadid nie wzbudza emocji fanów i dziennikarzy. Po tym, jak ostatnio modelka w luźnej rozmowie przyznała, że dzięki luźnym ubraniom nie widać jej ciążowego brzuszka, brytyjski Vogue ogłosił, że gwiazda... ukrywa ciążę.

Gigi Hadid nie opublikowała jeszcze zdjęcia swojego brzucha, ale jej genialne przebranie daje wgląd w jej ciążę w lockdownie.

- można przeczytać na Twitterze magazynu.

Tego było dla Gigi Hadid zbyt wiele. Modelka na Twitterze skomentowała post, według którego miałaby w pokrętny sposób ukrywać swoją figurę i wyjaśniła dziennikarzom całą sprawę.

Przebranie? Powiedziałam, że w luźnym kombinezonie wygląd z przodu i z boku to dwie różne sprawy - nie, że to było celowe albo że próbuję cokolwiek ukryć. Będę dumna i szczęśliwa, dając "wgląd", kiedy będę miała na to ochotę, dziękuję.

- napisała rozzłoszczona dziewczyna Zayna Malika.

Gigi Hadid to oczywiście nie pierwsza gwiazda, która nie ma ochoty epatować w mediach swoją ciążą. Najskuteczniej od mediów odsunęła się wcześniej oczywiście Kylie Jenner, która nie dość, że nie potwierdziła ciąży, to jeszcze przez całe dziewięć miesięcy nie pokazała się publicznie. Mamy oczywiście nadzieję, że Gigi nie będzie aż tak konsekwentna i w końcu zrobi fanom przyjemność zobaczenia jej w ciąży.

NAJNOWSZE